Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a következő szituációról? Hogyan reagálnátok, ha hasonló levelet kapnátok? Véleményetek szerint milyen hatást gyakorol egy ilyen a kapcsolatukra?

Figyelt kérdés

Egy barátom (17) összejött egy csajjal (16), de úgy érezte, hogy a csaj nem vonzódik hozzá annyira, amennyire ő szeretné és írt egy levelet a csajnak más nevében ezzel a tartalomal (a levél feladója hozzájárult ahhoz, hogy a levél tartalmát név nélkül ide bemásoljam):


Szia!

Én egy barátod(név) barátja vagyok és azért írok neked, mert, mert szeretném, ha tudnád, hogy [név] a multkor azt mondta nekem, hogy szeret téged és nem tudna nélküled élni, de nem meri megmondani.

Csak azért irtam meg, mert gondoltam, lehet jót tesz a kapcsolatotoknak, ha te tudsz erről.


Üdvözlet [név]től


2009. júl. 2. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Én kiakadnék, ha egy "idegen" írná meg nekem levélben, hogy a barátom amúgy szeret meg minden, csak nem meri megmondani....


Én az őszinte beszéd híve vagyok. Ha nem biztos a lányban, mondja el a problémáját és találjanak rá megoldást. És ne más nevében mondja meg neki hogy szereti.....

2009. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Azt,hogy megfogadnám a tanácsot,mert lehet,hogy a barátja elmondta a barátjának és így gondolt egyet,hátha segít rajta!

Szerintem!

2009. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
2. válaszoloval egyet értek.
2009. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyen levelet kapnék, valószínűleg vagy röhögnék, vagy sírnék a röhögéstől, vagy ha tudnám, hogy van alapja, akkor szakítanék a barátommal is talán. Mert ha nincs benne annyi bátorság, hogy elmondja nekem, hogy így belém van esve, az már kiábrándító. Vagy lehet, hogy csak én vagyok nagyigényű;)
2009. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék....nagyon....most első olvasásra én se örülnék annyira....mondja meg a barátom h szeret és ne a haveja
2009. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én simán levágnám, hogy valójában a barátom írta. azt, hogy mit szólnék hozzá, nem tudhatom, mert nem vagyok a barátnőd helyében, fogalmam sincs mit érez irántad pontosan.
2009. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy tök ismeretlentől ilyen levelet kapnék rögtön tudnám hogy ki írta valójában. Ez pedig nem egy jó pont.
2009. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!