Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért van? Miért foglalkoztat...

Miért van? Miért foglalkoztat ez a dolog? [Bőv. Lent! ]

Figyelt kérdés

Még középiskolás koromban összejöttem egy osztálytársammal. Ennek már több éve. Majdnem egy teljes évet együtt voltunk, de ő szakított velem, mivel dohányoztam és ő azt nem szerette. Próbáltam ezen változtatni, ha hozzá mentem, vele voltam, akkor sosem gyújtottam rá. Tehát megtudtam állni ezt a dolgot. Ez volt az indoka anno, amiért szakítottunk.

Mivel én voltam az első barátnője minden téren, így eléggé szerelmes volt belém. Ráadásul én is belé.

A szüleink kölcsönösen elfogadták a mi kapcsolatunkat és nagyon szerettek minket. Ráadásul abba az évben 4,7 volt az átlagom, míg előtte épp hogy a 3,5 meg volt. Elég jó "példát" mutatott nekem.

Még egy évig egy osztályba jártunk, de nem szóltunk egymáshoz. Sőt, ő inkább a "bunkó" kategóriába ment át. Ez abból állt, hogy ahhoz a "bandához" csatlakozott, akik mai napig egy tirpák barmok. :)))

Érettségi után ugyanabban a középiskolában mind a ketten továbbtanultunk (OKJ), de külön szakon. Akkor már így-úgy beszélgettünk, de nem vittük túlzásba. Későbbiekben rájött, hogy akikkel nagy "bandát" alkotott, azok milyen emberek is és, hogyan játszották ki őt (anyagiak, értelem, barátság, stb..).

Mikor végeztünk, én egyből találtam munkát. Emiatt ő felvette velem a kapcsolatot, hátha betudom őt is tuszkolni ahhoz a céghez, ahol én dolgoztam. Sok csoporttársamat sikerült beraknom oda egy év alatt.

Természetesen próbáltam neki segíteni, de nem volt üresedés a nemzetközi kapcsolatoknál. Ettől függetlenül, ha értesültem egy állásról, ahová jó lett volna a bizonyítványa, szóltam neki.


Elteltek az évek, majd újra találkoztunk teljesen véletlenül. Egyébként egy kerületben laktunk és nem messze egymástól.

Elbeszélgettünk majdnem 1 órán keresztül és a végén ott kötöttünk ki, hogy elmegyünk moziba. Meg is történt a filmnézés, sokat beszélgettünk és felhozta, hogy mi lenne, ha .... Tudni kell, hogy utánam neki egy barátnője volt, aki megcsalta egy másik sráccal és terhes lett 16 évesen.

A szakításunk és az újra találkozás között kb. 5 év telt el.

Mondtam neki, hogy át kell hogy gondoljam (nem volt senkim) és hogy akkor randizzunk. Elmentünk randizni pár nappal később, jó volt, de úgy éreztem és szerintem ő is, hogy ez nem fog menni. Abba maradtunk, hogy nem próbáljuk meg.

Rá 3 hét múlva megismertem a jelenlegi páromat, a férjemet. 3 éve házasodtunk össze, 4 éve vagyunk együtt és van egy 1 éves lányunk.

A volt barátom pedig összejött az egyik közös volt osztálytársunkkal.

Na, ITT(!!!) a bi-bi ... :/


Miért foglalkoztat ez engem? Miért érdekel?! Miért érzek mélységes megvetést és gyűlöletet?


Egyszerűen nem értem.. Szeretem a férjem, ő az igazi (már ha lehet valakire ilyet mondani), imádom, szeretem a lányunkat! Szóval mindenek nekem ők ketten, de valamiért mégis foglalkoztat az exem és a csodás barátnője.


Tudni kell, hogy a leányzó a középiskolai pályafutásunk alatt a legjobb barátnőm volt. Érettségi után kibukott az OKJ-ról és elment dolgozni. Amíg együtt voltam az exemmel, ki nem állhatták, mindig szapulták egymást..

Az exem mindig azt mondta, hogy ez a lány visz engem a rosszba, miatta dohányzom.

A leányzó jelenleg is dohányzik, elég régóta is.

Nem is értem, hogy az exemet akkor most ez miért nem zavarja?!


Szóval most nagy a szerelem és dúl a lámúr is ... csak egyszerűen nekem áll fel a hátamon a szőr tőlük!


2012. júl. 27. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Bántja az egódat.
2012. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Féltékeny és irigy vagy,mert talán téged nem szeretett annyira mint most ezt a csajt,és ez bántja a csőröd.
2012. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak. Felnőnek és megváltozik a gondolkodásuk és a hozzáállásuk nagyon sok dologhoz.

(például veled anno azért szakított a srác mert dohányoztál a mostani csaja meg szintén cigizik, ők ketten régen nem bírták agymást, most meg együtt vannak)

2012. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!