Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék nem engednek semmit...

Anyámék nem engednek semmit és ebből nekem egyszerűen elegem van.16 éves vagyok és minden átlagos embert pl haverokat is elengednek így ilyen ott alvós buliba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legutóbb volt egyik haveromnál egy ott alvós buli, amin csak mi haverok voltunk és nem engedtek. Minden haveromat elengednek ilyen eseményekre csak engem nem és ezért nincs is túl sok haverom... Nem hagyják, hogy saját stílusom szerint járjak az utcán, mert "ezzel csak minket járatsz le és szégyent hozol ránk meg a testvéreidre..." Nem kérek sok mindent, csak hogy had járjak a saját stílusomba, ami a következő: Oldalt kivágott haj nullással, fent és hátul meghagyva, felállítva, piros haj. Kék nadrág piros fűzős acélbetétessel betűrve. Ezek a nagy dolgok, amikkel "szégyent" hozok rájuk -.-" 16/F

2012. dec. 8. 19:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elég elcseszett 1 pank gyerek vagy ha nem mész el egy buliba mert a szüleid megtiltották..
2012. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!