Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölő férfiak titkon...

A nőgyűlölő férfiak titkon homoszexuálisak?

Figyelt kérdés
A férjemnek nincsenek normális, családos barátai, csak olyan társaságba jár (46 éves) ahol csupa nőtlen férfi van.De ide legalább hetente 2 alkalommal már hosszú évek óta. Ilyenkor a horgásznak, italoznak, kártyáznak és főként a nőket szidják beszédtémaként. A társaságból egy férfihoz különösen kötődik, az 54 éves, hozzá rohan bármi gondja van. Ha nagy ritkán házaséletet élünk ( az én könyörgésemre, évente max. 2-3 alkalommal), negyed órán belül elrohan hozzá. Már feltettem neki a kérdést, hogy szereti-e azt a férfit, netán valójában homoszexuális-e, hisz engem meg állandóan visszautasít, de csak megsértődött a kérdésen. Újabban van egy fiatalabb barátja, az 40 éves, ismert tanárember, de legjobb tudásom szerint annak sem volt még soha nő az életében. Őrá azt mondta, azért kedveli a társaságát, mert jókat tudnak beszélgetni. A kérdésem az lenne, hogy tényleg vannak ilyen összetartó férfiak, akik a nőktől undorodnak, vagy ez csak egy álca. Komoly válaszokat kérnék. Előre is köszönöm! Még egy apróság a férjemről: soha nem vettem észre jelét a hűtlenségének, nem fordított különösebb gondot a tisztálkodásra, mikor ezekhez a férfiakhoz ment. Viszont aranyérrel küszködik már jó ideje, bár azt meg kaphatta a horgászáson is, a hideg földön ücsörögve.
2009. aug. 20. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

hát elég fura a viselkedése szerintem.

de ezt csak ő tudja biztosra megmondani, hogy mivan.

lehet nem meri felvállalni a társadalom megítélése miatt, vagy nem akar azért téged (meg a gyerekeket, ha vannak) elveszíteni.

régebben sem volt jobb a szexuális életetek?

2009. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem gondolom, hogy az aranyérnek bármi köze lenne az esetleges nemi eltévelyedéshez. Szerintem a férjed hetero, csak abban a társaságban, ahova ő jár, nem téma a nő. Jól elvannak a horgászás, a kártyázás, a kocsmázás közben. A férfiak egy része - bármilyen furán hangzik is - túl macerásnak tartja a házaséletet és inkább elsumákolja. Az eszébe sem jut, hogy a párja igényelné. Próbálj vele erről őszintén beszélni és modd el neki, hogy ne viselkedjen veled úgy, mint egy testvér, sokkal inkább úgy, mint egy igazi, feleségét szerető és őt boldoggá tenni akaró férfi. Talán ráébred, mit is jelent a házasság.
2009. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Áh, azok a pasik, akik nőgyűlölők, mind heterók, a meleg pasik jóban szoktak lenni a csajokkal:D

Beszélj vele, miért ennyire hideg veled. Neked férfire van szükséged, nem valakire, aki csak úgy ott van neked, de elhanyagol. Ez nem állapot, nehogy belenyugodj, lépned kell valamit, különben még jobban elhidegültök egymástól!

2009. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem homokos. Az én fiamnak is van olyan baráti köre,ahol csak férfiak vannak,oda nem viszi egyikőjük se a barátnőjét,feleségét, Horgászatról,sportról,férfiakat érdeklő témákrók beszélgetnek. Az ő barátnője senm örül ennek,azt mondja,jobban szeret a barátaival lenni,mint vele. Én egyszer kérdeztem is a fiamtól,miért nincs többet a barátnőjével,de azt mondta,az ő idejét ne ossza be más,s főleg ne telepedjenek rá. Nem mondom,hogy tetszett a válasza, de elfogadtam,hogy neki kell a magány,a baráti társaság is,és utálja,ha gúzsba akarják kötni. Az aranyeret leginkább ülőfoglakozásúak szokták beszerezni.Én legalábbis így tudom.
2009. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos, elég sokan élnek "rejtett homo" életet...

Nem akarják nyíltan felvállalni a "másságukat", sem a szüleik előtt, sem a munkahelyükön (valószínű, a munkájukat is elvesztenék)...

Azért házasodnak, hogy legyen egy kamu-feleségük (ők azok, akik szívesen vállalják a feleség előző házasságból származó gyerekét, mert így kész családhoz jutnak).


Abszolút jellemző, hogy nagyon ritkán veszik rá magukat a házaséletre a feleségükkel!

Abszolút jellemző, hogy a barátainak nincs nőismerőse ill. felesége!

Abszolút jellemző a szinte folyamatos aranyér-probléma!!!

A közösülés eléggé tönkreteszi a végbelüket, ez egy elég sérülékeny testrész, néhány éves anál után a záróizmok is sérülnek, a végbélen vérzéses sérülések keletkeznek, ami nehezen gyógyul.

(Ugyanmár, nem hiszed te sem, hogy egy horgásznak nincs horgász-széke?)


Normális 46 éves hetero férfinak nem évente 2-3 alkalommal van igénye a házaséletre!!!


Amúgy a homoszexuálisokat elég jól fel lehet ismerni több külső jelből is...


Bocs, de szerintem a férjed tuti homokos... :-[

2009. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem homokzsák,csak rosszak a tapasztalatai a barátainak.Én sem fogok már soha megbízni 1 nőben sem.
2009. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Sajnálom,de én is simán el tudom képzelni,hogy meleg.A tisztálkodás egy dolog,ha az illető lakására megy,ott is meg tud fürödni.

A jelek abszolúte arra vallanak.

2009. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Van latens (lappangó) homoszexualitás is.Vagyis nincs tudatában annak, hogy homoszexuális.Nem biztos, hogy érdemes kenyértörésre vinni a dolgot, rámehet a házasságotok is.

-Lehet,hogy rosszul tudom,de legjobb tudomásom szerint az aranyér akadálya az anális közösülésnek.

2009. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sokszínű válaszokat.
2009. aug. 20. 21:06
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Van egy kozos baratunk a parommal, o egy antifeminista kis "dog" (de ezt csak viccesen mondom ra), imadom egyebkent. pedig no vagyok. annyira atlat a nokon, hogy csodalom erte! mindenfele noi hisztit kiparodizal (meg is ertem:P), atlat a praktikakon, a nok hulyesegein....maskeppen meg iszonyatosan jofej emberke, oszinte (ami ritka a mai vilagban!)...ha vmui van siman megmondja a szemembe hogy hisztis vagyok, es en elfogadom neki:P mondjuk ez lehet nem ugyanaz amit irtal, de ilyenek is vannak:)

bocs ha nem voltam temabavago

2009. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!