Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölő férfiak titkon...

A nőgyűlölő férfiak titkon homoszexuálisak?

Figyelt kérdés
A férjemnek nincsenek normális, családos barátai, csak olyan társaságba jár (46 éves) ahol csupa nőtlen férfi van.De ide legalább hetente 2 alkalommal már hosszú évek óta. Ilyenkor a horgásznak, italoznak, kártyáznak és főként a nőket szidják beszédtémaként. A társaságból egy férfihoz különösen kötődik, az 54 éves, hozzá rohan bármi gondja van. Ha nagy ritkán házaséletet élünk ( az én könyörgésemre, évente max. 2-3 alkalommal), negyed órán belül elrohan hozzá. Már feltettem neki a kérdést, hogy szereti-e azt a férfit, netán valójában homoszexuális-e, hisz engem meg állandóan visszautasít, de csak megsértődött a kérdésen. Újabban van egy fiatalabb barátja, az 40 éves, ismert tanárember, de legjobb tudásom szerint annak sem volt még soha nő az életében. Őrá azt mondta, azért kedveli a társaságát, mert jókat tudnak beszélgetni. A kérdésem az lenne, hogy tényleg vannak ilyen összetartó férfiak, akik a nőktől undorodnak, vagy ez csak egy álca. Komoly válaszokat kérnék. Előre is köszönöm! Még egy apróság a férjemről: soha nem vettem észre jelét a hűtlenségének, nem fordított különösebb gondot a tisztálkodásra, mikor ezekhez a férfiakhoz ment. Viszont aranyérrel küszködik már jó ideje, bár azt meg kaphatta a horgászáson is, a hideg földön ücsörögve.
2009. aug. 20. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A melegek nem jàrnak horgàszni, àltalàban nem kàrtyàznak, és fôként nem szidjàk a nôket,mert àltalàban velûk jobban megvannak. Az aranyérrôl meg annyit, hogy aki meleg az attôl még nem bolond, és olyat nem csinàl, ami fàj neki, épp ezért, -meg màs okbôl is- attôl hogy vki izél màs férfival, nem lesz aranyere. Persze sok olyan meleg van, akin nem làtszik hogy az. De szerintem eznem az aminek làtszik. Ja én meleg vagyok.
2011. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Énnekem ez nagyon gyanús... én is azon a gondolatmeneten vagyok, mint Te, Kérdező! Más nőket nem "hajt"?
2012. aug. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es, oké, de Te bevallod magadnak. Más meg erőltetheti a látszatot, mert nem tudná elviselni az igazságot saját magáról.

Amúgy azóta milyen fejlemény van, kedves Kérdező?

2012. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Fejlemény - elváltam tőle......ő meg összejött egy rühös ku.vával....................nem tudom boldog-e vele, szerintem ez még nagyobb szinjáték volt a részéről..........................
2012. szept. 25. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!