Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hetente jönnek a gyermekei...

Két hetente jönnek a gyermekeim kapcsolattartásra. A gondviselő szülő köteles biztosítani a megfelelő ruházatot a láthatás idejére?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Azért is kapja a gyerektartást, hogy ruházza a gyerekeket.

Az már a másik szülőn múlik, hogy a tartásdíjon felül tud-e vagy akar-e még segíteni.

2012. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És hová fordulhatok, mit lehet tenni ebban az esetben, ha nem megfelelő ruházatban pl. vékony kabát, nadrág, cipőben küldi el őket ebben a hidegben? Próbál rákényszeríteni arra, hogy mindkét gyereknek külön ruhatárat biztosítsak természetesen évszaknak megfelelően.
2012. dec. 9. 17:51
 3/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy köteles! Miért, meztelenül küldi a gyereket, vagy váltóruha nélkül?

Ilyen nevetséges dolgot! Ez egyenlő azzal, hogy nem látja el megfelelően.

2012. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele ha nem megy akkor gyámügy, vagy kérd a bíróságon a gyerekelhelyezés újra tárgyalását.
2012. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nyugodtan te is vehetsz a gyerekeknek ruhákat, nem tudom mennyi gyerektartást utalsz de abból nyilván etetik a gyereket nálunk se mindig jutott arra anno h a gyerektartásból még extra ruhákat is vegyünk úgy h előtte nem raktunk félre, vagy nem mondtunk le valamiről. Sajnos olyan világba élünk ahol minden drága
2012. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Vettem neki ruhákat, de nem hiszem el, hogy a gyerekeket felhasználva, rajtuk keresztül tegyen keresztbe nekünk. Annyira veri a mellét, hogy milyen jó szülő és messzemenőkig a gyerekek érdekét tartja szem előtt, akkor nem így kéne neki viselkedni.
2012. dec. 9. 19:44
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is ezt csinálta a Párom volt felesége. De itt az indok az volt szerintem,hogy ne tudjunk sehova elmenni a Gyerekekkel...:( Mikor az egyik még pelenkával aludt,akkor azt sem küldött,nehogy ott tudjanak aludni Nálunk...
2012. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nyugodtan te is vehetsz a gyerekeknek ruhákat, nem tudom mennyi gyerektartást utalsz de abból nyilván etetik a gyereket nálunk se mindig jutott arra anno h a gyerektartásból még extra ruhákat is vegyünk úgy h előtte nem raktunk félre, vagy nem mondtunk le valamiről. Sajnos olyan világba élünk ahol minden drága"



Nem mond már, hogy nem lehetne a gyerektartásból egy turis télikabátot kispórolni.

2012. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ez is közre játszik benne.
2012. dec. 9. 20:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerektertás összege azért ne higyük hogy 10 20 ezerből mindent meg lehetne oldani.
2012. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!