Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az anyam meg a...

Mit tegyek ha az anyam meg a neveloapam lancdohanyos?

Figyelt kérdés

Napi 2 dobozzal mindegyik elsziv.

Ablakot nem nyithatom ki mert akkor a neveloapam hisztizik hogy hideg van.Eszerveket hiaba mondok anyunak,megse hallgat vagy szarik bele.Az elobb azt vagta a fejemhez hogy minek szolok bele ugyis egesznap a a szobamba vagyok ha itthon vagyok.Ja PONT ezert vagyok a szobamban mert kint kessel lehet vagni a fustot ha ezek ragyujtanak.A szag elviselhetetlen,a ruhaim a borom a hajam minden beszivja a szagot.Ez megy miota elek.Terhesen is szivta es azota minden nap.Kohog mint egy nem normalis,de olyan hangosan es elesen hogy a dobhartyam majs kiszakad.Ilyenkor neha olyat kepes lennek neki behuzi.....

16/l


2012. dec. 9. 18:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Mar vettem ilyen airwic vagy milyen legfrissitot de.nem hasznal meg attol en fulladok....
2012. dec. 9. 18:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már hiányoltam, legalább két hete nem írtad ki a kérdést..

Vagy csak elsiklottam felette? Mert hetente szoktad...:)

2012. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eeeen???:o

Hallod kb 1 hete regisztraltam magam ide :D

2012. dec. 9. 18:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg a fenti szoveget meg annyival kiegeszitenem,hogy probaltunk mar a mamammal mindent.De tenyleg mindent.Kb 50 e forintja benne van a mamanak is anyu leszokasi probalkozasaiban de tok eredmenytelen volt mindegyik.
2012. dec. 9. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit tehetsz? Semmit. Egyelőre ő a te anyukád és nem fordítva. Ezt nem kellene elfelejteni, annak ellenére, hogy nem értek egyet a lakásban való dohányzással. Zárd be az ajtód, ha kiszellőztetsz pár perc alatt, nem fog lehűlni a ház, szükséges is a szellőztetés, akkor is, ha az ember környezetében nem dohányoznak.


És ha nem te írtad ki a kérdést, ismered a Kereső funkciót? Nem? Mert, ha nem, amikor kiírod a kérdést, felajánlja az összes hasonló jellegűt. Na most az ilyenből van 100.

Kellemes olvasgatást!

2012. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!