Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Öt éve láncdohányos vagyok le...

Öt éve láncdohányos vagyok le akarom rakni a cigit mit javasoltok hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leraknám...
2012. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Naponta mennyit és milyet szívsz?
2012. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok napi 1/5 2 doboz persze nem egyből hanem az utóbbi 2 évben a láncdohányzás pedig csak stresz helyzetekben jön ellő nálam kezdésnek barna Sopianaet szívtam mostanában kéket amúgy meg 2 napja már tiszta vagyok csak azért írtam hogy továbbra is így maradjon ezért kértem segítséget.
2012. márc. 31. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Rakd le egyik napról a másikra, és bírd ki! Szurkolok neked, kitartást! Menni fog!:)
2012. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kössz szépen!!!
2012. márc. 31. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, grat!

Nem fogsz így járni: [link]

2012. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

elektromos cigi.

25 év erős dohányzás után 3 hónapja csak ezí szívom, csak nem gagyit kell venni (saját tapasztalt). Az átállás könyebb volt, mint gondoltam.

Ha mégsem sikerül megállnod, akkor inkább ilyennel próbálkozz, de remélem, hogy e nélkül is menni fog!

Sok sikert!

2012. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna,én is pont 5 évig szívtam,csak napi 1 dobozzal és kéket:)Grat,hogy leraktad,csak így tovább!Csak az első 3-4 nap baromi nehéz,utána már sokkal könnyebb lesz.2 hét múlva pedig már tök jól leszel.
2012. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 p64 válasza:
Hát ez nagyon egyéni, hiszen én 15 évesen szoktam rá, de mindig is abba tudtam hagyni életemben már többször is egyik napról a másikra, most 47 vagyok, 7 éve szívom megint, de most nem megy. Hiába próbáltam már többször is, de max 1 nap után tök szarul voltam, izzadás, remegés... Majdnem olyan volt mint a pánik roham. s sajnos újból rágyújtottam. A biorezonanciás kezelés sem használt, de sajnos még egy ismerősömnek sem aki próbálta, pedig pénzem sincs rá, de kínomban inkább ezt-azt eladok a neten ami itthon már nem kell, csak hogy legyen valamennyi cigim, ez most nagyon kétségbe ejtő :-(
2012. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akarat,higgy nekem. Sok sikert! Szilveszterkor összegyűrtem fél dobozzal és beb@sztam a sarokba,mert barátnőmnek marta a szemét a füstje.Azóta nem gyújtottam rá,előtte 8 évig láncdohányos voltam,mint te,napi 1,5-2 doboz arany marlboro. Hidd el,nem számít,ha erős vagy.Szurkolok neked! :)
2012. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!