Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök! Gyűlölöm az anyámat...

Megőrülök! Gyűlölöm az anyámat. Nem tudok mit csinálni?

Figyelt kérdés

Hjajajaj... el is kezdem az elején. A szüleim elváltak, az apámat meg nem érdeklem.. 120 km-re lakik tőlünk, tehát járni se szoktam hozzá. Anyámnak van élettársa, akit szintén nem érdeklek. Az anyám nem is foglalkozik velem.. már teljesen kész vagyok. Ráadásul munkanélküli is, de szerinte nem ő tehet róla -.-.. ez már nagyon idegesítő. Az ég világon semmire nem kapok tőle pénzt, állandóan lesem, hogy mindenki a 20ezres Nike cipőkben járkál, nekem meg ott vannak a csóró kínaik.. de szeretem a tornacipőket :D Meg leszarja mit csinálok.. elenged mindenhová.. az se érdekli ha este 11re érek haza. Hozzáteszem, hogy az élettársával együtt isznak is.. sokszor nem is józanak. Szerintetek mit kéne tennem?

14L


2010. máj. 23. 19:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nem is gyűlölöd, csak azt szeretnéd, ha megváltozna. Megértem.
2010. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez kőkemény gyűlölet... bocsánat.
2010. máj. 23. 19:59
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Tehát ha kirúgná a fickóját, és úgy tenne mindent, ahogy elvárod, akkor is gyűlölnéd?
2010. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is pont ez van.csak 1 megoldás van,minnél előbb lépj le otthonról.
2010. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Mivel még kiskorú vagy így nagyszülőkhöz nem tudsz fordulni akik segítenének?Családsegítő oldalt nem néztél még?Én szivessen lányommá fogadnálak!
2010. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
koleszra v. nagyszülőre,rokonra gondoltam.
2010. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Családsegítő
2010. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Egy cipőnek nem az árát kell nézni, igaz én sportcipőből sosem veszek kínait, de a magassarkúim (megjegyzem van vagy 30 db, imádom őket) csak onnan valók. Fordulj családsegítőkhöz, bár szerintem az állami csak rosszabb lesz.
2010. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Már megvan a középsuliban a helyem, és koleszos leszek. A mamám velünk lakik, de állandóan ordibálnak. Már az agyamra megy...
2010. máj. 23. 20:15
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Valahol ennek is megvan az előnye...önállóbb leszel, de így könnyen meg is csúszhatsz az életben.


Én rám se figyeltek, 13éves voltam mikor ez kezdődött, 15évesen volt hogy mondtam majd reggel jövök annyi volt hogy jólvan. Önálló is lettem, de nagyon alul értékelem magam, és hiába látom ez így nincs jól, már nem tudom magamat többre tartani, túl hamar kellett felnőni, és lélekben elég komoly lettem, most 18vagyok, és most jött az hogy féltve vagyok:D És nem jó ez, az se volt jó, de azt már megszoktam.

Tanácsot csak annyit tudok, hogy sose nézd le magad, én ott hibáztam. Igaz 16évesen meg is erőszakoltak, tehát amiatt is kevésnek érzem magam:S

2010. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!