Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek ha...

Mi értelme van az életnek ha nem élvezem? Az öngyilkosság miben segít?

Figyelt kérdés
Eddigi életem során semmi nem volt ami mosolyt csalt volna az életembe... Vagy rosszul éreztem magam, vagy sehogy. Szüleim csak a bátyámat szeretik. Világ életemben azon voltam, hogy megmutassam én jobb is tudok lenni, de engem mindig csak elnyomtak mondván "Úgysem leszek képes rá". És már kezdem elhinni... Azt mondják, hogy egy semmirekellő b.rom vagyok... Nem értik miért akartam egyáltalán tovább tanulni, hisz én hülye vagyok hozzá... Csak meg akartam mutatni, hogy én is képes vagyok valamire... Eddig bírtam de már nem bírom, már nem akarom tovább bírni... De nincs hova mennem... Szerettem volna pszichológushoz járni, de nem adnak rá pénzt... Mi értelme van élni, ha az ember nem élvezi?? Akkor nem könnyebb csak lebegni a semmiben??
2012. dec. 9. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mindenképp keress munkát! Abból menj el pszichológushoz, ő segíteni fog megtalálni az utad.

2012. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1%
lebegni? Akkor droghoz nyúltál? A legrosszabb utat választottad. Magadnak felelj meg nem a szüleidnek. Magadat szeresd jobban és óvd magadat attól, hogy hülyére drogozod magadat. Bizonyítani akarod, hogy tényleg hülye vagy? Hát csak rajta!
2012. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, nem tudok dolgozni... És én tanulni akarok... Tanult ember akartam lenni.... És nem, nem nyúltam droghoz...
2012. dec. 9. 21:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szépen mond meg a háziorvosnak, hogy lelkileg padlón vagy, ő ad beutalót a pszichomókushoz, aki teljesen ingyenes.
2012. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad teljesen elnyomni ! Es ne dobd el az eleted , mert semmi nem er annyit! Tanulj a sajat jövödert es mutasd meg hogy te nem olyan vagy amilyenek hisznek . Meg olyan fiatal vagy! Honnan tudod hogy mindig igy marad ez? Te is leszel boldog!
2012. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De mikor...?? Mennyit kell várni csak egy kis boldogságra? Csak egy elismerésre... Hogy valaki azt mondja, hisz benned... Mégis mennyit? Mindenki csak annyit mond, hogy "leszel te még boldog" "Lesz ez még jobb is" de már túl sokszor hallottam ezt, és mindig csak vártam, reméltem, még tettem is érte, hogy jobb legyen... Mindegy...
2012. dec. 9. 21:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudod nekem is volt ilyen idöszakom , es szerencsere az idö megoldotta ! Most en vagyok az akitöl mindig segitseget kernek (a csaladom) ! Ahogy mondtam nagyon fiatal vagy . Leszel meg szerelmes lesz egy boldog csaladod ! Csak tenyleg ne igy alj hozza , mert sajat magad is lehuzod csak ! Hidd el tudom miröl beszelek !
2012. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Es ahogy az egyik valaszolo irta , probald meg elmondani a hazi orvosodnak ! Szerintem is adna beutalot ! Egy probat meger !
2012. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
46%
Minden belül dől el, legyen önbizalmad, az öngyilkosság a gyáváknak való, semmiben sem segít.
2012. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj háziorvoshoz. SZTK-sak ingyenesek. De jól gondold meg kihez mész, mert sajna nekem az a tapasztalatom, h az SZTK-sok nem olyan lelkiismeretesek. Vannak köztük is jók, nagyon jók, de valahol nézz utána, lehet, h itt a GYAK-on is találsz valakit aki otthon jár ebben. Fel a fejjel! Csak azért csinálják, h jó sokáig otthon maradj aztán majd egyszer házicseléd legyél! Nem egy osztálytársammal/iskolatársammal csinálták ezt a szülei. Hajrá!
2012. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!