Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van értelme még élnem?

Van értelme még élnem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, lassan 19, és soha életemben nem volt pénzem bulizni, a sulit teljesen elrontom, mert nem tanulok, pedig nagyon jó eszem van ! Sosem volt szexuális kapcsolatom sem, sőt barátnőm sem ! Egyszerűen nincs kitartásom semmihez, szeretnék sok mindent, de képtelen vagyok tenni bármiért is, ha el is kezdem idővel feladom úgyis... Nem ismerek lányokat, de értelme sem lenne járni senkivel, mivel úgyis vége idővel, még ha szeretnénk is egymást (persze engem senki nem szeretne) ! A sulit meg ha elcseszem, ami már majdnem el van cseszve tuti nem mehetek fősulira, tehát egy senki leszek örökre....

így meg nem akarok élni ! :( elegem van mindenből és mindenkiből, még haverjaim sincsenek, és bulizni is úgy elmennék... összesen 5ször voltam bulizni ... Szeretnék pókerben is profivá válni, de még ahhoz sincs erőm tanulni, ami érdekel... Szeretnék kockás hasat, és még rengeteg mindent, de mindent feladok... Lehet jobb lenne mindent itt hagyni...



2012. okt. 26. 15:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kérdés?
2012. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
15%
Mekkora gondjaid vannak
2012. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
12%
ja
2012. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%

ne sajnáltasd már itt magad.

amúgy elég nagy f@sz lehetsz hogy csak ilyen dolgok érdekelnek. kockahas, póker, meg bulizás.

2012. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

egy diplomával se lennél előrébb mint most. Nézd meg hány 2 diplomás ember seper utcát. Szóval nem csak egyetemmel lehet manapság megélni.


Póker szerencsejáték, de felőlem tanulhatja mindenki.

kocka has kitartás kérdése - látom neked ez nincs.

Barátnőd meg nem lesz míg magadat sajnálod.

Pénz munka kérdése - lehet vállalni mosogatást is, alja meló, de a nullánál mégis több.



Ám ha sok mindent szeretnél, de semmiért sem teszel akkor nem fogsz előre jutni.

2012. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%

Nekem szimpatikusnak tűnsz. Kinézetileg nemtudom, hogy hogy állsz, de néha ha jól nézel ki is nehéz találni bárkit is. Mondanám, hogy barátkozzunk csak az a helyzet, hogy én nem vagyok hetero :)

Mondjuk ezt senki sem tudja rólam szinte, de akkor is jobb ha nem.

Amit mondhatok, hogy nagyon hasonló gondjaim voltak mind neked. Ha nekem sikerült így találnom valakit, neked is menni fog, ne add fel :)

A suliban meg, mentsd a menthetőt, gondolom még fél éved van érettségiig, addig be lehet hozni sok mindent ;)

17/F

2012. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem ezek a fő céljaim, csak említettem pár dolgot... a póker nem szerencsejáték, pont azokból élnek a profi pókeresek, akik szerencsejátéknak hiszik ! Állítólag helyes vagyok, azt mondják, de abszolult nincs már önbizalmam, és egy lányt se, ismerek, szóval nincs senkim, valószínű nem is lesz... Találni pedig nehéz, mivel suliba vagyok, aztán meg jövök haza, tehát nem sok lányt ismerek meg...
2012. okt. 26. 18:59
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Persze, madarakat ezzel meg lehet etetni.
2012. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Hagyd el az otthonod,állj be katonának|idegenlégiósnak stb.

Vagy indulhat el kalandozni, élj izgi életet! Még hogy öngyilkosság?kockáztass, mert nincs veszteni valód!

2012. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha az akarnál lenni, nem itt kérdeznéd. Rossz korban vagy, majd idővel változik. Vagy nem, de akkor bármit csinálhatsz, úgy sincs veszteni valód. Tégy azt, ami téged boldoggá tesz. Ha öngyilkos akarsz lenni, (de ne ilyen béna okok miatt), akkor lég, mert úgy kín az életed. Ha lézengeni, lézengj, ha élni és vmi válni, hát válj. Nem kell neked senkire sem hallgatnod, csak ami te akarsz lenni, az légy. Ha hulla, hát istenem, hulla. Mert itt 3 sajnálkozó ember mondja majd h ne légy, szép az élet, nekik v nincs gondjuk, v csak kötelességtudóak. De ha szenvedsz, ne maradj, ha nincs jó okod rá.

100 szónak is egy a vége, ha meg akarod tenni, még talán várj, mert veszíteni nem fogsz, csak rossz életkorban vagy, de ha úgy is gondolkozol, hogy az életnek, és a létnek semmi értelme, ahogy semmi másnak a világon, akkor tedd meg.

2012. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!