Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok valamit tenni ez ellen,...

Tudok valamit tenni ez ellen, vagy nyugodjak bele?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért, de akkor érzem magam legjobban, ha:

-egyedül vagyok, és nem zavarnak

-ha vannak körülöttem emberek, de nem beszélnek hozzám, így nem zavarnak

-társaságban, de ha kedvem van hozzá. Ha nincs, akkor feszélyezve érzem magam, merthogy ha nem beszélek, akkor unalmasnak titulálnak, ebből kiindulva a barátok elhagynak és nem lesz többé ember körülöttem

Kb így be is zárul a kör. Nagyon keveset beszélek, néha rámjön a beszéd, de az ritka. Elég zárkózott vagyok, nem tudom mit tehetnék ez ellen. Gyerekkoromban is kb ilyen voltam. Megvoltak a saját kis témáim, olykor társaság középpontjaként is jól működtem. Nem tudom miért ez a szeszélyesség. Hangulatingadozás. Szüleim, de leginkább anyukám nyaggat, hogy legyek mér barátkozósabb, barátságosabb és mosolyogjak stb, de ez erővel szerintem teljesen értelmetlen.


2012. dec. 9. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én már pár évtizede élek így, és egész jól megvagyok :)
2012. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vannak (igazi) barátaid? Én leginkább ettől tartok, hogy elűzöm az embereket mert ilyen szeszélyes vagyok.
2012. dec. 9. 23:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Vízöntök vagytok? Én igen,és olyan mint Ti.
2012. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem egy barátom van még 40 évvel ezelőttről a mai napig, bár ritkán találkozunk és mégis ... viszont sokan gondolják, hogy a barátaim
2012. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én kos, de ilyenre nem adok
2012. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és vízöntő az aszcendensem :)
2012. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj bele, jó ez így. Nem vagyunk egyformák, szerencsére.

Mit gondolsz, miért van itt ennyi ember? Mert itt nem kell jópofizni, hallgatni a másik hülyeségét. Nem vágyom társaságra én sem..Fiatalok között már nem is értem mit mondanak..Koromnál fogva az idősebbek csoportjába tartozom. De azok meg untatnak. Nincs kedvem hallgatni a dicsekvést az unokákról, az utazásokról való hencegést. A síránkozás, panaszkodástól meg nekem is rossz lesz a kedvem. Nem kell ez nekem. Jó ez így..:))

Egyébként skorpió vagyok, de nem hiszek az ilyenekben.

2012. dec. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lettem 45 éves koromra, már szinte csak egyedül érzem jól magam. A társaság fáraszt és frusztrál.
2012. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, vagyok. Akit mások igazi barátnak hívnak, olyan soha nem volt nekem. Lehetett volna, de mindig elzárkóztam. Van aki úgy gondolja, hogy a barátom, de bele gondolva, inkább érdek kapcsolat. Ja, és né mindig így éreztem jól magam.
2012. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
né=én:)))
2012. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!