Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem kibírhatatlanul...

Nővérem kibírhatatlanul viselkedik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

szóval a lényeg, hogy ő már 2 éve külön lakott a barátjával, most pedig összejött egy másik faszival és egy másik városba lakik, tőlünk 2 órára.

sajnos az elmúlt pár hónapba nem tudtunk találkozni anyagi gondok miatt, és nagyon fura volt,mert eddig mindennap együtt lógtunk. voltak hülyeségei, stb, veszekedtünk,de ilyen tahó nem votl még soha.

szóval pénteken értek ide, én egész héten délutánig melóztam (elég megerőltető melót) de nagyjából összetakarítottam,mire jönnek. ő mégis megjegyezte h azt hitte nagyobb rend lesz.aztán leült a szobám közepére, és kb amit elért, minden lepakolt, szétdobált. 23 éves, és így viselkedik. utána megtalálta a tusfürdőimet, meg a testápolómat, és addig nézegette, amíg másnap mondta h 3at kb ellopott.

később kikutatta az egyik fiókomat, és maradt tavalyról karácsonyi muffin papír, megtartottam hogy jó lesz idén, erre rinyált,hogy adjak neki belőle. odaadtam neki felé, mire talált egy ollót, kicsi fecnikre vágta, és most figyelem, hogy az egészet vissza borította a fiókba..:S ennek mi értelme? nem is akartam neki adni, mert neki szilikon formája van, abba meg nem is kell, csak nem akartam hogy rinyáljon.

nekem msot lett új barátom, akit ő mondjuk egyszer már látott(akkor még nem jártunk ) de barátom most volt először itt nálunk,mire tesóm ilyennek fogadta hogy borotválja -e a heréjét? meg hogy mikor szexeltünk utoljára? (nem ilyen kulturáltan persze ) de így mindenki előtt, kaja közbe. apa, meg minden ott volt. szegény csak sunyított. annyira rossz volt.:S poénnak gondolja ezeket? volt barátomnál is ezt csinálta állandóan. szerintem én 20 évesen normálisabban tudok viselkedni, mint ő



2012. dec. 10. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor ilyen kérdéseket olvasok, nem tudom, mit gondoljak.

HOgy lehet az, hogy testvérek vagytok, és az egyik ilyeneket csinál, te meg normális vagy. Ilyenkor mindig azt gondolom, hogy a kérdező is ilyen bugyuta egyrészt, másrészt meg felnagyítja a másik dolgait.

Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy ilyeneket tett volna a nővéred, te meg normális vagy. Akkor te is hasonló lehetsz, és akkor meg ugyanolyan idióták vagytok.

Ha máskor nem lett volna ilyen a nővéred, akkor jobban kiakadnál szerintem, ha régebben is ilyen volt, akkor meg család szinten nem működik nálatok valami, de nagyon nem.

2012. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

elhiheted hogy ilyen.amit elmondtam, régen is voltak hülyeségei, de mióta különköltözött a másik városba, mivel alig tudtunk dumálni, amennyit mégis beszéltünk, normális volt.de régebben is csinált hasonlókat. a kérdést nem panaszkodás ként tettem fel, hanem valahogy ki akarom ezeket küszöbölni, hogy amikor havonta egyszer találkozunk, ne ez legyen, mert engem tegnap ez már nagyon felidegesített csak nem akartam veszekedni vele, ha már így is ritkán találkozunk. A családom is sokszor kiakad már rá. anyukám külföldön melózik,és mikor hazajön, tesóm az első aki sunnyog utána, hogy miket hozott neki?senki nem várja el hogy kint vásároljon nekünk valamit is,nem azért megy ki, de mindig szokott hozni valamit. tesóm meg kb sorba áll, és volt h megjegyezte hogy :" csak ennyit hoztál?" meg édességet mindig mindenkinek hoz, és volt hogy apa később akarta megenni az ő csokiját, erre tesóm megette előle. ( nem arról van szó h apa sajnálná tőle, de akkor kérjen, ne pedig elsunnyogjon vele, főleg h ő még sokkal sokkal többet kapott, mint más ) apa múltkor már a ruhái közé dugta el az édességeket, de tesóm megtalálta azt is.

meg mindenki mindig várja anyát, erre beszól apának egy ilyet: jó lesz ha hazajön már anya mi? mert már megfájdul a karod lassan , nem?

a mi családunk nem ilyen alpári, egyszerűen ő ilyen. nem tudjuk miért. Lehet el lett kényeztetve kiskorába, nem tudom. apa viseli ezeket a legnehezebben, és sokat veszekednek is ezért, ilyenkor tesóm üvölt hogy jajj,mert poénkodni se lehet.

2012. dec. 10. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Bakker, a tesód bolond.

Ez nem csupán alpáriság, ez nagy fokú tiszteletlenség és pofátlanság.

Szólj rá minden alkalommal ha kell. Jó néhányszor össze fogtok veszni, de ezt a későbbi béke érdekében be kell vállalni.

A muffin formás esetnél is. Hagy rinyáljon, majd abba hagyja. Ha meg rád fogja, h "de irigy vagy", akkor mond neki hogy: Igen, az vagyok, ilyen emberek is vannak. Különben is, minek az neked mikor van szilikon formád? Ha annyira kell vegyél magadnak. Felnőtt nő vagy.

Ha semmi ilyesmit nem néztek el neki, előbb-utóbb megtanul viselkedni.

2012. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor vmi komolyabb büntetés kellett volna anno.

Sokan rinyálnak, de pár atyai pofon segített volna...

2012. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szinte a szellemi fogyatékosság határát súrolja. Durva azért, hogy ilyen bolond, alpári csajoknak pasijuk van
2012. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor ilyeneket mond,vagy tesz megkérdezném tőle,hogy pszichológus látott már téged?Amikor meg a párod heréjéről kérdez akkor te meg kérdezd meg tőle,hogy most milyen tampont használ?Én elbeszélgetnék vele komolyan,és megkérdezném tőle,hogy minden rendben van,mert elég furcsán viselkedik.Ezt négyszemközt tedd meg vele.Lehet párkapcsolati gondjai vannak,és így tör ki belőle a feszültség.De az is lehet szed valami bogyót és attól ilyen mentálisan problémás.
2012. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!