Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem rettenetesen...

Csak szerintem rettenetesen gáz, ahogy a párom anyja viselkedik?

Figyelt kérdés
Közelebb van már a 60-hoz, mint az 50-hez, de neki mindig mindenből fiatalos kell, telefon, ruha, stb. Úgy akar kinézni, mint egy 20 éves. Állandóan a férfiakat emlegeti, hogy neki az kell... közben meg egy értelmes mondatot nem tud összerakni. Normális munkája jó ideje nincs. Mindenkivel jópofizik meg beszélgetni akar. Nem egyszer voltam fültanúja beszélgetésének, ő nyomta a szöveget, a másik meg hümmögött, mert nem hagyta szóhoz jutni, ha meg igen akkor semmi értelmeset nem tudott válaszolni, mert a kérdés sem volt értelmes.
2012. dec. 6. 20:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
aha, és ezzel most mit akarsz kezdeni? vagy ez neked miért baj?
2012. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Miért baj hogy ilyen?? Mindenki úgy öltözködik ahogy akar. Ha az anyósod fiatalosan akar öltözködni akkor miért ne öltözzön fiatalosan? Miért baj ez?

Én 40 éves vagyok, és imádom a figurás pólóimat, Meg a farmert.. Azért mert valaki középkorú lesz akkor csak nagymama ruhában lehet vagy mi??

2012. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Mert engem zavar az, amit csinál. Hogy hozzákötnek engem és a páromat is, hogy "na, ezek ahhoz a buta nőhöz tartoznak".

Az én anyukám csendes, józan életű, értelmes, okos nő. Én így nőttem fel, nekem furcsa és szinte már szánalmas ez a másik viselkedés.

2012. dec. 6. 20:17
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Semmi közöd hozá!

Jó fej vagy, hogy te szólsz bele, ez fordítva szokott történni, az anyós szólja le a menyét.

2012. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Ízlések és pofonok.

Meg kéne már tanulni mindenkinek hogy nem foglalkozunk másokkal.

Nézd.

Vannak nők akik el sem tudnák képzelni hogy sportosan öltözzenek hétköznapokon is. Vannak akik el sem tudnák képzelni hogy szoknyát, kosztümöt hordjanak. Vannak akik sosem vennének fel magassarkú cipőt. Nem vagyunk egyformák. Mindenkinek van egy egyéni ízlése, amiben jól érzi magát. Anyósod úgy érzi jól magát hogy fiatalos ruhákban jár. Az én anyósom sosem hord magassarkút.

Nem szabad senkit megszólni a ruházata miatt. Legalábbis addig nem amíg nem te veszed a ruhatárát.

Azt hogy sokat beszél.. Nos vannak ilyen emberek. Én is ismerek jó pár embert akinél csak akkor tudsz megszólalni ha éppen levegőt vesz. Ő ilyen. Megváltozni már nem fog, így érdemes elfogadni..

2012. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg a te hozzáállásod gáz. Nehogy már megszabd, hogy hogy éljen! Felnőtt ember, az ő dolga.
2012. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Rettegek tőle, hogy ő lesz az egyik nagymamája a gyerekeimnek....
2012. dec. 6. 20:24
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Inkabb akarjon fiatalos lenni, mint olyan, mint aki idos depresszioban szenved pl. tehat ne avatkozz bele, ne iteld el,

mivel a te szuleid mas tipusok, talan az eletmodjuk is mas volt,

viszont ennek a holgynek is mas tipusa van, s elkepzelheto, hogy amit regen nem tudott elerni, megtenni, azt most probalja, de szerintem ezzel semmi problema nincs,

szanalmas lenne az, ha teljesen elhagyja onmagat, a csaladjara tamaszkodik stb. Elfogadtad a parodat, fogadd el az anyukajat is olyannak, amilyen, elvegre nem elsz vele, nem fuggsz tole!

Onbizalmad legyen, fogadd el onmagad! Ekkor mar tudni fogod, hogy a te szemelyiseged nem fugg ettol a holgytol!

2012. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Semmi probléma az önbizalmammal.

Ismerem jó pár barátnőm anyósjelöltjét, a gimis barátaim édesanyjait is nagyrészt ismertem, de egyik sem ilyen, mint ő. Olyan, mintha nem lenne normális...

2012. dec. 6. 20:30
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Van egy mondás! Nézd meg az anyját, és vedd el a lányát.

Talán ez arra vonatkozhat, hogy a lánya úgy fog élni, ahogy az anyjától tanulta. De a ti kapcsolatotok, már most zátonyon van! Ő lesz az anyós! Ha nem bírod már most, mi lesz később? Nekem van elképzelésem!

2012. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!