Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ex megnősült, tabu...

Ha az ex megnősült, tabu kérdésnek számít olyan kérdés, hogy vele is "betegesen" viselkedik?

Figyelt kérdés

csak az ex

1. szinte már majdnem megerőszakolt (először az ujjaival molesztált, utána abból nem volt neki elég egy, utána állandóan análist akart, mindezt erőszakosan)

szóval kíváncsi vagyok hogy a feleségével is ezt teszi vajon?

2. betegesen féltékeny, de annyira, hogy az túl tesz a betegesség fogalmán - szóval a feleségére nem? ez is úgy érdekelne.


szóval maradtunk barátok (ahogy látom, még nyomulna is...) de ilyen kérdéseket már nem kérdezhetek ilyenkor ugye? csak hogy gratula, meg hogy vagy, meg izé.

vagy?


2012. nov. 5. 22:05
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
mármint nem azért érdekel hogy nekik milyen a magánéletük, hanem azért, hogy ezt csak velem volt képes megtenni vajon?
2012. nov. 5. 22:09
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít ez már? Örülj, hogy megszabadultál tőle., nem is értem, miért érdekel. Egyébként a magánügye, szerintem elég illetlen dolog ilyesmit kérdezni.
2012. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

csak mert nem birok nőt elképzelni, aki ezt el tudná viselni. és itt jön a gondolat, hogy vagy csak velem lehetett ilyen?

hogy akkor bennem van a hiba? én hoztam ezt ki belőle?

2012. nov. 5. 22:13
 4/22 A kérdező kommentje:
tehát voltaképp magammal foglalkozom, nem velük..
2012. nov. 5. 22:14
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak ő viselkedett betegesen, hanem te is, hogy az első ilyen megnyilvánulása után még benne maradtál a kapcsolatban. Egyébként a legtöbb szexuális bűnöző otthon mintaférj, udvarias a szomszédokkal, előzékeny mindenkivel, éppcsak néha kibújik belőlük a vadállat és elkapnak egy-egy idegen nőt, illetve kiváló érzékük van a viktimológiához, megérzik, hogy melyik nő áldozattípus, az olyanokkal szemben bármit megengednek maguknak. Szinte biztos, hogy a felesége magabiztos, erős nő, akivel nem erőszakoskodik. S a neje el sem hinné neked, hogy az ő "talpig úriember" férje análisan meg akart erőszakolni bárkit.
2012. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te hoztad ezt ki belőle, az is lehet, hogy nem, de ennek nincs is jelentősége. A következő férfi az életedben ne olyan legyen, mint az exed, és meg van oldva. ;-)
2012. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Malats ***** válasza:
26%
Hát ha a jelenlegi nöje hasonloan tulfütött szex téren, akkor még élvezni is fogja. Kérdezd meg, max nem válaszol. Hátrébb nem leszel, ha megkérdezed.
2012. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ne kérdezd meg, mert ha azt a választ kapod, hogy vele is ugyanolyan és a mostani párja élvezi, akkor még a végén azt hiszed, hogy te vagy a hibás ... pedig nem ... egyszerűen nincs két egyforma szexuális igényű ember
2012. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én beszéltem egyik exem utánam jövő nőjével és egészen másmilyen embert írt le mint akit én ismertem. Szóval, lehet, hogy itt is ez a helyzet. De persze, lehet, hogy nem.
2012. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

erős jellem mellette..ezt már csak azért nem hiszem, mert az exnek logikája sem volt..(példa: amikor elmondtam neki, hogy mélységesen sért a feltételezéseivel, mindig az volt a válasza, hogy megbocsát - ez a szava járása...szóval a másik ember szavait fel sem fogja)


amúgy azon is gondolkodom, ha meg is kérdezném, lehet nem is lenne őszinte.. ki járatná le saját magát. ilyenkor már mindenki játsza a tökéletes magánéletet..

2012. nov. 5. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!