Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Laknátok hosszú távon anyósoto...

Laknátok hosszú távon anyósotokkal?

Figyelt kérdés

Mi a Párommal városban élünk, van egy 65nm-es lakásunk, a szülei innen 60-70km-re laknak egy faluban.

Nagyon nincsenek jó anyagi helyzetben és hát mi sem dúskálunk a pénzben. Párom szeretné, hogy eladjuk a lakást (már van is rá vevő) és leköltözzünk anyósomékhoz, mivel az nagyon nagy ház. (2db fürdő, 2 konyha, 2 spájz, egy nappali, 4 szoba)

Nagyon szeretem anyósomat, de hogy ha jön a gyerek nem nagyon szeretném, hogy beleavatkozzon a nevelésébe, mármint ne úgy, hogy teljesen.


Ti hogyan állnátok ehhez a dologhoz?

Milyen viszonyotok van anyósotokkal?


2012. dec. 10. 19:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem laknék. Főleg nem úgy, hogy minden hidat felégetek magam mögött.


Mit fogtok dolgozni? Mi lesz, ha mégsem tudtok együtt élni?

2012. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem-Nem.

Inkább megpróbálnék pénzben segíteni nekik, amíg eltudják adni a saját lakásukat és belőle kisebbet tudnak venni.

Vagy cseréljék el úgy, hogy nekik fizetnek még rá.

2012. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem, még röviden sem.
2012. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem költöznék oda,akårmilyen jò ember is.
2012. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mi emeletes házban vagyunk, és csekély anyagi ráfordítással ketté bontottuk a házat, csak a bejárat közös, igaz, nekem nem az anyósom, hanem az anyukám lakik alattam, de elvagyunk jól, gyakorlatilag külön élünk.
2012. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
21%
NO WAY
2012. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
NE TEDD!!!!Ha együtt akarsz maradni a pároddal,és boldogan szeretnétek élni.Bármilyen jó a viszony,hidd el,hoyg messziről jó szeretni az ősöket...Mi is elkövettünke gy óriási hibát,mikor férjemmel átmenetileg (pár hónapról lett volna szó)elköltöztünk az én szüleimhez....ez volt 9 hónappal ezelőtt...minden szép és jó volt,jó volt a kapcsolatom nekem is a szüleimmel,férjemet is szerették...de ma már nem is beszélünk egymással,pedig csak 2 hónapot laktunk ott,utána kézzel-lábbal menekültünk onnan, vissza se néztünk....Úgyhogy én azt tanácsolom Nektek,hogy bármilyen jó is anyósoddal a kapcsolatod, és bármilyen nehéz is az anyagi helyzetetek,NE KÖLTÖZZETEK a szülőkhöz....abban nem gondoltál bele,hogy eladjátok a lakásotokat,elköltöztök anyóshoz, és ha mégsem jön össze az együttélés akkor hova tovább?Mert ugye lakva ismeri meg az ember egymást....szeressétek csak onnan messziről....
2012. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

NEM, rövid távon sem, pedig nagyon kedves, aranyos. Anyámmal sem laknék együtt, meg egy rokonnal sem. Nem egészséges, ha már külön családja van az embernek.


24N

2012. dec. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%

Ennyire egyetértés is ritkán van itt.


csatlakozom,rövid távon sem,pedig mi is jól kijövünk,de hogy ez meg is maradjon,én még azt a pár hetet sem vállaltam be,amig egyik lakást eladtuk,a másikat megkaptuk,inkább kivettünk egy garzont arra a hónapra

2012. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mivel nincs mas valasztasom, ezert muszaj..

Sri Lankara hazasodtam meg es bekerultem egy buddhista szingalez csaladba..Egyutt elunk a parom szuleivel.. mivel mas kultura es mas vallas igy nagyon nehez. De ebben a kulturaban nehezebb kulon koltozni, mivel a csaladok szerintuk a szent, igy nem nezik jo szemmel ha kulon laknank:(

Sokat segit ha pozitivan allsz dolgokhoz. Ha ezen atesnek otthon, mar biztosan hazakoltoztem volna szuleimhez.. de itt mashogy mennek a dolgok..

Szoval fel a fejjel... Lehetne rosszabb is:)

2012. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!