Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Laknátok hosszú távon anyósoto...

Laknátok hosszú távon anyósotokkal?

Figyelt kérdés

Mi a Párommal városban élünk, van egy 65nm-es lakásunk, a szülei innen 60-70km-re laknak egy faluban.

Nagyon nincsenek jó anyagi helyzetben és hát mi sem dúskálunk a pénzben. Párom szeretné, hogy eladjuk a lakást (már van is rá vevő) és leköltözzünk anyósomékhoz, mivel az nagyon nagy ház. (2db fürdő, 2 konyha, 2 spájz, egy nappali, 4 szoba)

Nagyon szeretem anyósomat, de hogy ha jön a gyerek nem nagyon szeretném, hogy beleavatkozzon a nevelésébe, mármint ne úgy, hogy teljesen.


Ti hogyan állnátok ehhez a dologhoz?

Milyen viszonyotok van anyósotokkal?


2012. dec. 10. 19:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%

Ne költözz oda,ha élni akartok!

Decemberbe lesz egy éve,hogy ideköltöztem anyósékhoz,vagyis páromhoz(szüleivel lakik még) és ott tartunk,hogy keresem az albérletet,mert elköltözök!

És sajnos lehet,hogy párom nélkül,mert ő anyuci pici fia és addig tömte a fejét,hogy miért ne költözzön velem ő is,hogy valószínű,egyedül megyek.=( (Ez nem csak anyós hibája,tudom)...Szóval búcsút mondhatok egy 5 és fél éves kapcsolatnak részben miatta!


Amúgy én is jól kijöttem vele,amíg nem kellett együtt élnem vele...

NE költözz anyóshoz...de még a közelébe se!!Én soha többet nem követem el ezt a hibát!

2012. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
59%
soha ne költözz össze az anyósoddal, mi velük lakünk de rémálom az életünk, minden este úgy fekszem le hogy hátha reggel felébredek és rájövok hogy csak rémálom, de nem, minden nap a valóság. borzalom.
2012. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
29%
Önbizalom és energiaszint kérdése az egész, erre én is csak nemrégen jöttem rá. Sokan azzal a sztereotípiával hesegetik el a több generációs együttélést, hogy az anyós, após mindenbe bele akar majd szólni. De ha belegondolunk, a saját gyengeségünket ismerjük el ezzel. Ugyanis csak azt lehet leugatni, befolyásolni, beleszólni az életébe, aki hagyja magát, aki "jobb a békesség" alapon inkább félreáll és nem mer konfrontálódni. Ha valakinek elég erős az egyénisége, nagy az egója és van akkora önbizalma és energiaszintje, az simán bevállalhatja az együttélést, mert inkább féljen az anyós-após, de ne ő. :D
2012. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!