Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekszünk állandóan?

Miért veszekszünk állandóan?

Figyelt kérdés

Van, hogy én miattam, de van, hogy ő miatta. Másfél éve vagyunk együtt és rengeteget vitatkozunk. Mi tévő legyek???

21/F



2012. dec. 11. 06:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Iratkozz be főzőtanfolyamra, mert mikor egyedül maradsz éhen fogsz halni.
2012. dec. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szakits.
2012. dec. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szakíts , ez nem kapcsolat, nem szerelem. Ezek szerint messze nem vagytok egy hullámhosszon, nem vagytok képesek egymáshoz alkalmazkodni, és nem tudtok beszélgetni-akkor mi értelme van?
2012. dec. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szépen búcsúzzatok el egymástól.Egyszerűen nem illetek össze. Nyugodtan maradhatsz is mellette, de hogy nem együtt fogtok megöregedni, azt borítékolhatod.
2012. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal!
2012. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Másfél éve vagytok együtt és ennyit veszekedtek? Nem túl biztató.

Néha van, hogy a kapcsolat elején történnek összezördülések, de azoknak másfél év alatt már rendeződniük kellett volna.

2012. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szakits,ha nem meggy a dolog kar eroltetni
2012. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szakíts,de arra vigyázz,hogy ne jöjjetek össze újra,mert minden ott folytatódna,ahol abbahagytátok.

Keress egy másik lányt.

2012. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha konkrét oka van a veszekedéseknek, akkor üljetek le és oldjátok meg. Nálunk is így volt, volt valami, amiben nem értettünk egyet, megbeszéltük, megoldottuk és azóta tökéletes a kapcsolatunk. Ha nincs konkrét ok, csak minden hülyeségen összekaptok, akkor nincs értelme folytatni, mert valóban nem illetek össze.
2012. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Nagyon affelé hajlok, hogy szakítsak vele, de a legnagyobb " probléma " , hogy magam sem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem.. Ez már csak megszokás lehet?
2012. dec. 11. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!