Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért teszik ezt? Van egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért teszik ezt? Van egy 10 éve tartó kapcsolat, melyben megcsalják egymást. Többi lent.

Figyelt kérdés
Mért vannak még együtt, ha mással jobban érzik magukat? Ráállhatnék az ügyre???
2009. szept. 26. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A megszokás nagy úr! Nem könnyű a közös életet feladni, főleg ha már x éve együtt is élnek (ugye ott vannak a közös dolgok pl lakás stb) és nem egyszerű csak úgy lépni. De az is lehet, hogy csak a kellő motiváció hiányzik a változáshoz. Lehet, hogy ha a felek találnának olyan személyt akivel jobb, és akivel el lehetne kezdeni egy új életet, akkor kilépnének ebből a rossz kapcsolatból. Szóval ha biztos vagy benne, hogy már halott a kapcsolat, és semmi jövője, szerintem ráállhatsz! :))
2009. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :).

Náluk nincs különösebb közös dolog, ez eddig jó, csak a srác nem mer lépni, szerintem be van szarva, már bocsi :). nem értem mért van a lánnyal, ha velem jobban elvan? /ezt érzem is :)/

2009. szept. 26. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
büdös kis rib*nc vagy :)
2009. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ribanc, hanem k*rva, kapok érte lét :)
2009. szept. 28. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Na nekem majdnem ráment a kapcsolatom, csak azért, mert ebben a cipőben voltam én is. Iszonyúan megbántam, rájöttem, hogy csak ő kell nekem és senki más. Óriási szerencsém van, hogy megbocsátott nekem a párom. Soha többé nem teszek ilyet az egyszer fix!
2009. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg leírnád, hogy volt ez nálatok?
2009. szept. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!