Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heello! Szerintetek mivel...

Heello! Szerintetek mivel győzhetném le ezt az érzést?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak 7éve.apuval maradtunk bátyámmal.apu talált barátnőt és elköltözött tőlonk.bátyám meg én maradtunk.tesómnak sok adósága van apu miatt.én még suliba jártam 2 évet mellette éjjel dolgoztam.most főállásom van és 2 barátnőmmel vagyok albérletben.a problémám az,hogy nagyon hiányzik a család.most beteg vagyok és a barátnőim főztek teát stb...pedig nem feladatuk igazán.tesómnak van egy barátnője akit senki sem csíp,azóta eltávolodtunk egymástól.anyámmal ritkán beszélünk.párom volt évekig,kb.két éve nem jön össze tartós kapcsolat.tanácsoltok valamit?
2012. dec. 12. 09:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg hogy ennyi idősen semmi biztonságérzetem nincs,mit tehetek ez ellen?20l
2012. dec. 12. 09:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy a barátnőid csinálnak neked teát meg ilyenek mutatja, hogy szeretnek, szóval szerintem a velük való kapcsolatodat erősítsd. A párkapcsolat se garancia az érzelmi biztonságra, bármikor otthagyhatják az embert, vagy csak simán elromolhat a kapcsolat. A barátság sokkal erősebb ilyen szempontból, sokkal stabilabb és őszintébb, tisztább dolgokon alapszik.
2012. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben járok, csak én a párommal lakom. Viszont nekem munkám nincs tehát nálam az anyagi biztonság kérdéses. Viszont a családi helyzetünk megegyezik. Az én stratégiám, hogy nem gondolok rájuk. Ők nem keresnek, hát akkor én sem őket, ennyi. Nagyon nehéz, sokszor sírok miatta de nem érzem magam felelősnek amiatt, hogy ők abszolút úgy tesznek, mintha nem is léteznék. A karácsonyt sem várom, utálom az ünnepeket emiatt, de nem akarok elkeseeredni, hisz nagyon sok ember van akinek nincs még családja, nem vagyok egyedül.

Ahogy Te sem! Egyszer találni fogsz egy párt, elkezded az életed és boldog leszel a saját családoddal! Gondolj erre!

2012. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,én sem várom a karácsonyt,megyek bátyámhoz de csak egy napra mert szegény barátnőjével nem bírjuk egymást,pedig erőlködtünk rajta.de nem megy,semmi kellemeset nem találok benne.
2012. dec. 12. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
20 éves vagy. Ennyi idősen még mindent le lehet győzni. Betegséget, csalódást, hiányérzetet. Most tanulod, hogy hogyan. Előbb meg kell tapasztalni, anélkül nem megy. Minden kis fájdalom felkészülés a nagyobbra.
2012. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl bíztató utolsó:)
2012. dec. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!