Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzhetném le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le ezt a szörnyű érzést?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a harmadik kapcsolatom. És állandóan attól rettegek, hogy egyszer csak nem hív többet a barátom, vagy egyszer csak jön egy sms, hogy legyen vége. Mit tehetnék ez ellen? Annyira szeretem ezt a fiút. Iyet még soha nem éreztem. Egyszerűen elvarászolt. Most vagyok IGAZÁN szerelmes először. És nem akarom elveszíteni! Kell nekem! Mindennél jobban! De most is itthon ülök, és arra várok, hogy megbeszéljük a holnapi talit. Abban maradtunk, hogy ma este hív, és már fél kilenc lesz, és semmi. És már jönnek a képzetek, hogy nem hív, hogy mégsem akar velem lenni, hogy meggondolta magát. Mivel vethetnék véget ennek a gyötrődésnek? Így egyszerűen nem tudok igazán boldog lenni.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 26. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulhatnál bízni az emberekben.
2009. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hidd el , hogy ő is szeret
2009. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra biztosíték nincs sem recept, hogy meddig fog tartani vagy hogy ő sem hagy ott. Viszont, ha őszintén szereted akkor csak ezzel foglalkozz és éljed meg a kapcsolatot teljes egésszében , ne szorongjál. Hiszen te magad is írtad: "Így egyszerűen nem tudok igazán boldog lenni" Hát éppen ezért nem éri meg ezen enned magad.
2009. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
naaaa.hívott? *-*
2009. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hívott. De tényleg szörnyű ez az egész. De már annyiszor átvertek, és állítom, hogy több olyan találkozó volt életemben, amit lemondtak, mint amit megtartottunk. És egyszerűen nem bízok már semmiben. Annyira vágytam egy ilyen fiúra mint ő, most itt van, és akkor ezzel tönkre teszem a nem együtt töltött időt. Hülye vagyok. :(

2009. aug. 26. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Elöször is bizz magadban hogy vagy ojan jó hogy nem kell neki más légy magabiztos és határozott... hidd el nekem kellesz neki ha nem hagyott ott
2009. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!