Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzhetném le ezt az érzést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetném le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal, és kb egy hónapja megismertem egy srácot, és egyből jóban lettünk, és igazából meg is tetszett. Én is tetszem neki, és kedvel is, eléggé egy hullámhosszon vagyunk.

DE nem akarok tőle semmit! Nem csalom meg a páromat, ebben biztos vagyok, de mégis sokszor eszembe jut ez a srác. Hogy lehet az ilyesmin túl lenni? Kérlek, aki volt már ilyen helyzetben, segítsen!

Tudom, hogy szörnyű dolog, utálom is érte magam nagyon, de mégis mit tegyek?

És sokszor látom is, mivel ahhoz a társasághoz tartozik, akikkel kb mindent együtt csinálok. Most szakítsak meg velük minden kapcsolatot, vagy mi legyen? Így is próbálom minimalizálni a velük töltött időt, de teljesen nem szeretnék róluk lemondani.


2012. aug. 2. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jobb lesz elfelejteni. Szép dolog hogy hűséges vagy. Ha igazán szereted őt akkor nem kell ettől félned. Foglald el magad olyan dologgal amit nem kell abban a társaságban csinálnod. Inkább tölts minél több időt a pároddal. :)
2012. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!