Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot léci, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot léci, mit tegyek? Hogy győzhetném le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

15 hónapja vagyok együtt a barátommal. Mielőtt összejöttünk msn-en beszélt egy másik lánnyal(Bea), találkoztak de nem volt köztük semmi, mondta a barátom h nagyon elvont csaj volt, nem kavartak. Miután összejöttünk a sráccal, megjött a Bea esze, egyből találkoz akart vele, csörgetgette stb. Találkoztam azóta én is Beával, amíg én már ismerősökkel voltam, ő mindig a barátom körül volt, ölelgette és megpróbálta lesmárolni a barátomat. A pasim persze nem engedte, nem csalna meg engem. MSN-en le is osztottam, h fogja vissza magát, mert már kicsit sok amiket Lacinak ír msnen: dehogy szereted te a barátnőd engem szeretsz. És még sorolhatnám miket mond. Na de nem is ez a lényeg, ezek csak az előzmények. Nos hát elég irigy természetű vagyok... szinte nyomozom Bea után: mindig az adatlapját nézegetem meg h mikor van fent msn-en. Mikor a barátommal vagyok, akkor is rengeteget szóba hozom. Ő mindig azt mondja h "hagyjál már a Beával. kavarj vele ha ennyire hiányolod". Már Bea a rögeszmém, mindig róla beszélek, mindig azt lesem, h merre van, mit csinál. Most bunkó leszek, de vhogy így kell elképzelni, h mitől lennék boldog: bezárni Beát egy ketrecbe, én meg agyon csókolgatnám a barátomat, és hergelném a csajt h "nem kapod meg a pasim, nem kapod meeeg" :S És minden bajom van, ha már nem ír Bea a pasimnak msn-en. A barátom tudja milyen vagyok, úgyhogy néha ráír, h csituljak már el egy kicsit.

Barátnőm csak mosolyog rajtam, mondogatja, h ne foglalkozzak már a csajjal, de nem bírok leállni. Barátom is biztatgat már, h menjek el pszichológushoz. -.-


2010. júl. 16. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

próbálj kevesebbet izgulni ezen.ha téged szeret akkor

Bea akárhogy próbálkozik semmit sem ér el..ha így folytatod viszont a barátod a "Beamánia" miatt fog veled szakítani..ha nagyon idegesíted vele..:/

szóval nyugi.ha rád nyomulna egy pasi te sem hagynád ott a barátodat.

2010. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát igen, van benne valami. mármint abban, amit a barátod mondott, tényleg nézesd meg magad. egyébként hamarosan tele lesz a hócipője a barátodnak veled, ha így folytatod... mert ebből szinte az jön le, hogy nem azért vagy vele, mert szereted, hanem h másokat kínozhass ezzel. dehát ha ezt tartod szórakozásnak, csináld csak, amíg le nem lép tőled a srác...
2010. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát igen jobb lesz ha hanyagolod a beás témát mert egy idő után nagyon megfogja unni és otthagy

sztem nem kell pszichológushoz menned csak próbáld meg kiverni a fejedből a csajt és foglalkozz helyette pasiddal :)

hidd el ha a csaj azt látja h köztetek minden rendbe lefog álni de ha azt látja h veszekedtek v valami ak nemfogja ráhagyni

sza sok sikert hozzá :)


az első kommentelő nem 100as :S

2010. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
xD bocsi :D a 2-ra gondoltam xD
2010. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!