Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzhetném le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le ezt a szörnyű érzést?

Figyelt kérdés
A barátommal imádjuk egymást. De én minden nap azon aggódom, hogy nem tudom meghálálni eléggé azt a szeretet, amit tőle kapok. Nem vagyok szép, nem vagyok különösebben kreatív, nincs kiemelkedően jó humorom, az ágyban sem vagyok valami jó (eléggé kezdő vagyok, a barátommal vesztettemel), ő mégis szeret. És sokszor úgy érzem, hogy nem is érdemlem mindazt a gondoskodást, tőrödést, figyelmet, szeretet, amit tőle kapok. Hiszen nálam ezerszer jobbat érdemelne, mert én nem tudok sok mindent adni neki. Hogyan vethetnék véget ennek az egésznek? Hogyan tudnám elhinni, hogy téged elég jó vagyok a barátomnak, és meghálálom azt, amit tőle kapok?
2010. febr. 2. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

meg kell magad szeretni,mondogasd magadban pozitív gondolatokat magadról:napról napra egyre jobban és jobban szeretem magam. Tetszek magamnak ,szép vagyok.

ha ezeket elismétlgeted magadban elalvás előtt minden nap akkor változás fog beálni az életedbe:)

2010. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes,én is hasonló problémákkal küzdök!Annyi különbséggel,h én tudom,a szeretkezés neki is olyan csodálatos érzés,szóval tudom,h nem csalna meg(legalább is szexxel tuti nincs baj) !Engem inkább csak az szokott bántani,h nem vagyok neki elég szép...!De már haladok,bár szerintem totál kiűzni ezt az érzést lehetetlen :)

Ahogyan te is írtad... Ő mégis szeret!Ő biztos a legjobbnak,legszebbnek,legviccesebbnek,legszórakoztatóbbnak lát téged,ahogyan te is Őt!Annyit tudok még javasolni,h csinálj vmit,amitől szebbnek érzed magad...nem tudom,nem ismerlek,de biztos ki tudsz találni vmit...Ha esetleg mesélnél egy kicsit többet,lehet h tudnék segíteni!Egyébként tudom,milyen rossz érzések vannak benned... :(

2010. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd hogy hogy teljesítessz az ágyban,vagy hogy szép vagy e vagy csúnya ez nem számít, a belső értékeket nézzétek egymásban,sajnos ebben a szemét világban ma már nem sokan törődnek a belső értékekkel,de hidd el hogy a külső hogy milyen vagy és a teljesítmény nem mérvadó ha valakik szeretik egymást.
2010. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De kell,h szépnek lássák egymást....!Máskülönben... egy idő után jön a félrekacsingatás....
2010. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!