Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Születendö gyermekem apja nem...

Születendö gyermekem apja nem a férjem. Ha nem vállalja el a gyermek gondozását tehát egyedül maradok vele, de ö mégis látni szeretné?

Figyelt kérdés
Akkor, hogy birnám azt megoldani,h a pici igen is az én család nevemen legyen és, h ö ne vihesse el! Tehat tavoltartadit, ha mar nem neveli ugye... ?

2012. dec. 12. 21:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

6-os: de igen, ha a bíróság elrendeli. Az apának ugyanolyan joga van a gyerekhez, mint az anyának.

Kivéve persze ha verte az anyát, drogos, alkoholista stb. Csak ezt meg bizonyítani kell.


Kérdező, a pasi nem a gyereket nem akarja, hanem téged. Ez van, fogadd el és ne a gyereket büntesd. Nem fog vegyes érzelmeket táplálni, hacsak nem beszéled tele a fejét minden hülyeséggel születésétől fogva. Nem lehetsz ennyire önző!

2012. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
52%
sok sikert a picihez:D
2012. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ezekböl már sokmindent leszürtem! Szoval a lenyeg,h itthon nalunk minden meg van neki teremtve! Szereto nagyszülökkel. De ö nem akar itt élni a babáért sem. Viszont azt vallom,h ha egyszer nem akkor nem. Akkor hagyja es felejtsen el!
2012. dec. 12. 22:04
 14/34 anonim ***** válasza:
49%

11


"Az apának ugyanolyan joga van a gyerekhez, mint az anyának. "


Joga van akkor ha teljes apai nyilatkozata van, ha viszont nincs akkor a gyerek nem rángatható.


A gyerek nem egy vásári bazári majom, akit mindenki "megbámulhat".Érző lény ha mond ez neked valamit, és majd ha az apuka látni akarja, akkor egyeztessen a gyereke édesanyjával, de ne az utánfutója próbáljon nagyképűen úkázt adni. Azt max. a wc-n lehet, ha hagyják neki. Bár most már ott se..

2012. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Igen benne van,h engem se,de amikor megtudta,h nem vetettem el... Na onnantol teljesen kiborult. Es azzal fenyeget,h ugyis elmegy innen az anyjaekhoz mert oket segiteni kell... Meg az allatok meg a kocsik
2012. dec. 12. 22:06
 16/34 anonim ***** válasza:
82%

Mi van az utánfutóval? Bocs, ezt nem értem.


Persze hogy nem láthatja bárki a gyereket, ki írt ilyet? De az apjának joga van hozzá.

2012. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%
#5, #2 vagyok. Nem igazán értem, amit írtál. Milyen hozadék?
2012. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%
A 14-es válaszát én sem értem.
2012. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
86%

Szóval az apuka választás elé lett állítva:

ha a babával, és veled akar élni, akkor az csak is anyóspajátssal együtt lehet.

Hát kedves Kérdező, én soha semmilyen körülmények között nem élnék anyósékkal. Nem csoda, hogy menekül az apuka.

2012. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
49%

16


Nincs joga hozzá, max. ha intelligensek tudnak a szülők lenni, akkor megoldható. Joga annak van, aki hivatalosan az apja a gyereknek.

2012. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!