Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák, férjek! Ti milyen...

Apukák, férjek! Ti milyen sűrűn látogatjátok anyukátokat/apukátokat? És ezt családdal (feleség, gyerek) teszitek?

Figyelt kérdés
Csak hogy legyen egy olyan kérdés is, ahol nem csak szídják az anyósokat...
2012. dec. 13. 09:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Férjem hetente találkozik az anyósával, én is az enyémmel.

Kisfiunk bölcsödés, heti 1x anyukám, heti 1x pedig anyósom megy érte, ilyenkor intézzük, amit kell délután (vásárlás, fodrász, ELMÜ stb.)

Ez már akkor is így volt, amikor még otthon voltam, heti 1x jöttek unokázni. Hétvégente mi megyünk akkor, ha van valamilyen ünnep (havonta 1-2 alkalommal).

Soha rosszabb konstrukciót!

Külön-külön csak akkor mentünk eddig, ha valaki beteg volt, és nem jöhetett.

2012. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Anyukám? Napi 5-6 alkalommal, mivel beteges és rajtam kívül nincs más közeli hozzátartozója. Távolság 170 méter. A nejem, gyerekek ritkán, mert állandóan robotolnak.
2012. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimet évente két három alkalommal látogatom a temetőben. Az anyósomat, akivel 39 éve alig beszélünk, naponta háromszor. Állandóan beteg, amióta ismerem, és így akarja magához kötni a lányát, mert a feleségem 2 éves korában elvált és egyedül él. Minden orvosi lelete jó, de mindig vinni kell különböző vizsgálatokra. Imádom annyira a feleségem, hogy megteszem a kedvéért.
2012. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Évente 3-5 alkalommal, nagy a távolság. Néha ők is jönnek. Jövő évben megpróbálok sűrűbben menni. Ha autóval megyünk, akkor a feleségemmel, ha motorral, akkor egyedül megyek, gyerek nincs. 35/f
2012. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!