Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség, ez rémálom! Ti mit...

Amore kérdése:

Segitség, ez rémálom! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom két honap hiján két éve! Ma két ora körül anyu ébresztett zokogva hogy a barátom amig ő feküdt fogdosta a mellét és erre ébredt fel! Iszonyatosan összevesztek! A barátom azzal mentegetözik hogy csak szolni akart neki hogy takarozzon be! Most hogy tegyek igazat! ANyu soha életében nem hazudna nekem mindig csak jot akart! De rola se tudom ezt elképzelni hogy ilyet tenne! JA fogta a történtek után magát és elment haza! Kérdezte hogy megyek-e vele de nemet mondtam és hogy át kell gondolnom a dolgokat! Ja egyébként ott is laktam náluk már egy fél éve és épp rajta voltunk a baba projekten szoval a legrosszab esetben már talán terhes is vagyok! Kérlek tikteket segitsetek a tanácsaitokkal. Köszönöm annak aki válaszol!
2009. aug. 22. 05:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Remélem,hogy nem vagy terhes,mert én a barátodban nem bíznék meg.Gondolom,nem egy szobában alszotok az anyukáddal.Miért ment be anyukád szobájába egyáltalán?Átlátszó mese,hogy beakarta takarni!Egy felnőtt betakarózik saját maga is,ha fázik.A helyedben befejezném ezt a kapcsolatot,még akkor is,ha jön a baba.Ilyen férfiban nem lehet megbízni.Később még rosszabb is lehet a kapcsolatotok.Nem vagyok már tini,és nem is vagyok híve a válásnak,főleg ha gyerek is van.De tapasztalatom,hogy aki így viselkedik,az soha nem változik meg.Sajnállak.
2009. aug. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon durva. Én egyáltalán nem lennék kíváncsi arra, hogy mivel magyarázkodik, kidobnám rögtön.
2009. aug. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van,miért ment be hozzá egyáltalán éjjel???

Ne bánd,ha nem jön vissza..

2009. aug. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi!Nézd meg a lányát vedd el az anyját?

Úgy elküldeném a jó b..dös fenébe,hogy csak na!

Legalább valami hihetőt talált volna ki,hogy úgy hallotta,hogy anyukád rosszul érzi magát vagy ilyesmi.De hogy be akarta takarni.Mennyen már.Ez egy hazug féreg!!!!!!!

2009. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ember alapból be se megy oda, ahol a barátnője anyja alszik. És be se takargatja. Nem hiszem, hogy anyukád hazudna. Én mindenképpen szakítanék, mert ennél undorítóbb dolgot nem is tehetett volna és soha többé nem tudnék megbízni benne.
2009. aug. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is remélem, hogy még nem vagy terhes. Anyukád biztosan nem hazudik. Miért hazudna? A barátodat jól pofán csaptam volna anyukád helyében.


Majd írj a fejleményekről!


Minden jót!

2009. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
sziasztok! Azért ment át anyu szobáján mert csak ugy tudd ki menni éjszaka a wc-n mert ilyen a ház kialakitása!
2009. aug. 22. 08:49
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor se megyek oda betakargatni az ANYÓSOMAT!!!!

Hülye duma.

Harmadik voltam.

2009. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

NEM wcn hanem wcre!

Nagyon kivagyok borulva már sirásra sincs könnyem!

2009. aug. 22. 08:55
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg!Egy ilyen annyit nem ér,hogy kikészülj miatta!

Ha az idősebb nők jönnek be neki akkor menjen és szedjen fel egy olyat!Ez egy állat!

2009. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!