Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék segíteni anyósomnak?

Hogy tudnék segíteni anyósomnak?

Figyelt kérdés
Elég labilis az idegállapota. Olyan házban élünk, amiben több lakás található. Ezek összenyithatóak is lehetnének, de le vannak zárva. A következő szituációk történtek velünk, és nem tudom, ez minek tudható be, ugyanis anno nyugtatót is szedett: Áthív a férjemet, gyerekeket, engem, hogy ebédeljünk vele, a párjával, az anyósom gyerekeivel és a párja gyerekeivel. Másnap reggel a férjemmel ordít, hogy az asszonyod arra nem képes, hogy elmosogasson, pedig egy család vagyunk (az ő lakásába a közös ebéd után). Számomra ez így fura volt, mert ha meghívnak, akkor csa-k-csak nem maradok ott mosogatni. Azóta sorra utasítom el a meghívásait, és nem a mosogatás miatt, hanem a hátulról mellbe közlési módszere miatt. Ma is kiabált a férjemnek, amikor munkába indult a párom, hogy egész nap csak ott bent fekszetek. (Nem tudom, hogy ő honnan látná, hogy a mi lakásunkban mit csinálunk, és mi köze hozzá) Szóval az a problémája, hogy nem megyünk át beszélgetni olyan sűrűn. És még azért is letolta a férjemet, hogy amig az anyós vásárolni volt egész délelőtt, én miért nem teregettem ki az anyós ruháit a mosógépből, hiszen már végzett a mosás, semmirekellő vagyok, és nem fogjuk fel, hogy ez egy család. Továbbra sem értem, hogy miért teregessem ki, amikor külön háztartásban él, be se megyek, ha nincs otthon senki, számomra ez abszurd. Lehet, hogy magányos, vagy mi lehet a baja?
2012. dec. 15. 11:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs az anyósnak semi baja csak szereti a saját kis kényelmét és veletek próbálja megfizetetni. Le kell kopptatni föleg a párodnak mert amig belemegy az ilyen villanykörte cserélgető mókákba a nyakatokra fog járni.
2012. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!