Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit vegyek az 56 éves anyósomn...

Mit vegyek az 56 éves anyósomnak névnapra ajándékot? Nem édességre gondoltam.

Figyelt kérdés
Am nagyon rendes.
2010. júl. 22. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szereti a virágokat? mert egy szép cserepes virág - pl. orchidea szerintem jó ajándék lenne
2010. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én ékszert vettem bár ő olyan típus is
2010. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

könyvutalvány


ha fiatalos a H and M-ben lehet kapni ajándékkártyát amit az általad megjelölt összeggel töltenek fel onnan nagyon csinin lehet öltözködni és sok kiegészitő van minden városban a plázákban megtalálhatóak elsősorban franciás tipusú nőknek való


ennyi jutott az eszembe.

2010. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fizesd be egy hennafestésre!
2010. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A férjeddel összefogva befizethetnétek a kedvenc fodrászához vagy kozmetikusához egy extra kezelésre vagy festésre stb., amit egyébként nem engedne meg magának.Persze attól is függ, mekkora összegre gondoltál.Esetleg egy mozi vagy szinházjegy egy általa kedvelt darabra, vagy bármi, amit szeret és örülne neki.Ha szeret főzni, valami szép konyhai felszerelés, jénai tál stb.
2010. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utalvány tetoválószalonba :D


Na jó, ez csak vicc volt.


Vegyél neki könyvet, vagy csináltass fotókönyvet. A librinél van ilyen. Beküldesz fotókat, írsz hozzá szöveget. Te szerkeszted meg az egészet, ők megcsinálják. Borító is van hozzá. Végül úgy néz ki, mint 1 igazi könyv. Én ilyet fogok csináltatni a páromnak 5 éves évfordulónkra. Azt hiszem 5000 Ft körül van.

2010. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha szeret olvasni akkor azt, vagy írj ki neki DVD-re olyan filmeket amit szeret, vagy szeretne megnézni. Egy DVD tokba beleteszed, és tudsz rá csinálni/csináltatni "borítót". Oda tehetsz a filmekről valamit, vagy egy családi képet ha tetszik...


A fényképalbum se rossz ötlet, bár nekem inkább olyan szülinapos ajándék. Akkor inkább csak egy bekeretezett képet egy szép keretbe.


Vagy ha a DVD nem tetszik zenét is írhatsz ki neki CD-re amiket szeret. (ha nem tudod milyet szeret, kérdezd meg a férjét-ha van-, vagy a Párodat)


Vagy mondjuk x alkalmas "utalvány" egy masszőrhöz. Nem ad mindegyik külön ilyet, de meg lehet beszélni a masszőrrel, hogy kifizetitek, otthon kinyomtattok valami kis kártyát, amit aláír (a masszőr), vagy valami, hogy elfogadja anyósodtól is. :) Bár ez is lehet, kicsit szülinapos.


Egyébként az első is nagyon jó ötlet, hogy valamilyen cserepes orchideát, vagy másmilyen virágot.


Ha nem tetszik meg majd egy ötlet sem, akkor még mindig süthetsz neki valamilyen tortát vagy inkább sütit. :)

2010. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami szép cserepes virágot amit tud nevelgetni. :)
2010. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

am ő nem olyan 56 évesen h legnagyobb álma hogy elmehessen vmi nagyon csini ruhákat venni ezt nem tudom h kiírta de nem vmi jó ötlet sztem a cserepes virág ötlet viszont jónak tűnik

2010. júl. 22. 15:59
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

am ő nem olyan 56 évesen h legnagyobb álma hogy elmehessen vmi nagyon csini ruhákat venni ezt nem tudom h kiírta de nem vmi jó ötlet a cserepes virág ötlet viszont jónak tűnik

2010. júl. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!