Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit vegyek az én imádott...

Mit vegyek az én imádott anyósomnak? Holnap van a szülinapja.

Figyelt kérdés
Mi imádjuk egymást,szóval a rosszindulatú megjegyzésekre nem vagyok kiváncsi.Általában ezüst ékszereket veszek neki,mert azt szereti,de már annyi van belőle,hogy valami mást vennék.Ötletek?
2010. okt. 9. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Koncert/szinhaz/ballet/opera jegyet. Kettot, menjetek egyutt.
2010. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fehér arany? Az én lányom is az ezüstöt szereti, a (sárga) aranyat nem, ezért fehér aranyat, vagy kombinált, fehér-sárga, vagy fehér-sárga-vörös arany ékszereket szoktam neki venni. Esetleg egy szép könyv, ha szereti, vagy parfüm is jó.Még a könyvutalványt szeretem, akkor olyat vesz, amit ő szeretne.
2010. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az előzőé jó ötlet! vagy ha szereti a virágokat, valamit vehetnél, estleg valami szép vázát, de ez a belépő tényleg jó ötlet. VAAAAAGY!! bár ehhez már késő van ma, de megoldható. Keresel közös családi fényképeket, férj, te, anyós, unokák, külön külön akár mindneki, veszel egy szép albumot, előhívatod a képeket, szépen belerakod. esetleg még idézeteket is írhatsz hozzá, vagy hogy mi mikor volt.. anya szokta így:) remélem tudtam segíteni.15L
2010. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Virágcsokor,valami csoki.
2010. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az en anyosomnak is az a legnagyobb ajandek, ha velunk egyutt mehet valahova. Szoval az elso valaszoloval ertek egyet. Bár én annyira nem csípem az anyosomat.
2010. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Húúú nagyon jó ötletek:-)...3 diplomája van,szóval imádja a könyveket,apósommal meg rendszerint járnak színházba,egyébként apósomnak meg 2 hét múlva lesz a szülinapja:-)...Szerintem színházjegy lesz.Köszi mindenkinek:-)
2010. okt. 9. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
De jó neked,hogy ilyen jó anyósod van:)Nem sok van belőlük sajnos:(
2010. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az enyémnek most volt a szülinapja. egy szép vázát és pohárkészletet adtunk neki közösen a férjemmel.

26/N

2010. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!