Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok, ha...

Lányok mit szólnátok, ha apátok csúnyának tartana és hangoztatná is?

Figyelt kérdés
Pl. rokonok előtt is, otthon is, szóvá téve, mi csúnya rajtad, meg hogy anyád sokkal jobb nő, ilyeneket.

2012. dec. 15. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Anyám azért jobb nő, mert nem te csináltad!"

Ha ő tapló, legyél te is.

2012. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy apának a legszebb a saját lánya! - amelyiknek nem, hát, azzal probléma van! Sajnállak kedves kérdező. Osztom az első véleményét. Legyél bunkó!
2012. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha édesanyád szép nő és mégis apád téged csúnyának tart, akkor visszavághatsz azzal, hogy igen, mert az ő rusnya génjeit örökölted. Nem is értem, hogy lehetnek ilyen apák. Amúgy sem kell, hogy jó nőnek tartson, mert az elég beteges lenne. Én sem mondanám a fiamnak, hogy a férjem jobb pasi, mint ő.
2012. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Én fel sem vettem volna ha apám ilyet mondd anno. Ez lett volna a legkisebb sértés amit el kellett volna viselnem tőle.
2012. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez durva.Elgondolkoznék rajta,hogy valóban szeret-e.Sajnos ez ilyen egyszerű.
2012. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs,úgy olvastam,a párotok:DApám sokszor mondott rólam még cifrábbakat is társaság előtt,meg megszégyenített,de ezzel csak azt érte el,hogy számomra meghalt.
2012. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem is mondogatja, hogy kövér vagyok. ez tény. (160cm+73kg), anyám szerint csak azért piszkál, hogy fogyjak le, meg jó akar, mert könnyebb úgy, ha az ember lánya nem túlsúlyos... ez eddig oké is, de nem egy cicanaci+csőtop típusú lány vagyok, fel tudok öltözni alkatomhoz illően, és tisztában vagyok a hibáimmal...


a helyedben tuti visszavágnék neki valahogy... előbbi válaszokból végy példát

2012. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az enyém ezt teszi.

Gyűlölöm is, de nem csak ezért, mellé még alkesz is, de tiszta pillanataiban is imád zrikálni...

2012. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
én így nőttem fel, folyton ócsárolta a külsőmet. Mindig volt,amibe belekötött. Most 34 évesen is ott tartok,hogy csúnyának tartom magam, semmi szépet nem látok magamon. Ha valaki megnéz, utánamfordul, megdícsér, képtelen vagyok elhinni,merthogy nulla az önbizalmam!
2012. dec. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pont így vagyok, mint az utolsó válaszoló, nem hiszem el, hogyha valaki megdicsér, hogy komolyan gondolja. Ki fogadja el az embert, ha a saját szülei sem? Legalább ne szólna semmit. Napi 2 szia a társalgásunk. Ja igen, alkesz is.
2012. dec. 16. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!