Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnyának tartott lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyának tartott lányok, őszintén! Randiznátok olyan fiúval, aki nem jön be nektek külsőre csak azért, mert más fiú észre sem vesz titeket vagy inkább maradnátok egyedül, míg nem jön egy helyes srác az életetekbe?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

engem kb az egész iskolám rondának tart, még is mindig a leghelyesebb srácokkal jártam más sulikból.. :) érdekes egy helyzet az biztos.


amúgy ha valaki nem jön be külsőre, azzal nem jönnék össze.

2012. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem!

Inkább leszek egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, amihez semmi kedvem.

2012. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy szépségkirálynő, de azért gyereket sem szoktak velem ijeszteni.


Ha egyedül lennék, akkor sem ugranék rögtön az első szembejövő karjába, csak hogy legyen valakim. Ha nem tartom vonzónak, akkor azzal mind a kettőnkkel kiszúrok hosszútávon.

Hozzátenném, hogy nem a mindenki által imádott tipikus "jópasi" az esetem. Néhány ember szerint komoly ízlésficamom van, de nem érdekel a véleményük; azzal járok, aki nekem tetszik (és ő egy 60 kilós, kopaszodó informatikus).

2012. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ha egyedül lennék, akkor sem ugranék rögtön az első szembejövő karjába, csak hogy legyen valakim."


Az gond ha én igen? :/

Már nagyon hiányzik egy ölelés, egy csók, egy pár jó szó, érdeklődés a napomról.... R.hadt dolog az egyedüllét, és bármennyire is próbálok ellene tenni, mindig felsülök.. Szerintem már ezért van az is, h görcsölök az első perctől kezdve..

29 F

2012. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!