Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy a barátnőitek és mások által is csúnyának tartott fiú tetszett nektek, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más az ízlése!!!
2012. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt, többször is.

Hogy miért, arról gőzöm sincs. :D Ő tetszett és kész. :D

2012. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, legalábbis a barátnőm szerint csúnya volt. Azért mert szerintem meg jól nézett ki, más az ízlésünk, ennyi :D
2012. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem unod még?
2012. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert valami nagyon megfogott a kisugárzásába...Utólag visszagondolva, szerintem sem volt szép pasi..

21L

2012. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok lánynak az átlagos is csúnya, szóval az átlag kategóriánál lehetséges ez. De valóban ronda pasival szerintem még nem járt egy lány sem.
2012. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt több is. Barátnőm szerint a nyomikra bukom.:)

Ami elég nagy butaság. Egyszerűen megszerettem őket és kész. Ha szeretsz valakit, nem a külseje az első.


Csak a példa kedvéért:

21 évesen összejöttem egy 32 éves, nálam egy fejjel alacsonyabb, kövér pasival (én a vékony és az átlagos közt vagyok). A farka is kicsi volt, de nem érdekelt, mert egy hullámhosszon voltunk, nagyon szerelmes voltam, és olyan perverz volt mint én, így a szex is tökéletes volt. A szüleim mindig mondták, hogy nem illik hozzám se külsőre, se korban.

Így, hogy már nem vagyok belé szerelmes, tényleg nem hozzám való. Ha valahol megszólítana egy ilyen, valószínűleg elhajtanám.

2012. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes volt. És tök jó. Szerintem is így működik.
2012. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Velem is ez van, egyből elhajtanak a lányok, hiába is próbálkozom, senki sem akar megismerkedni velem. Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 4. 17:55
 10/11 anonim ***** válasza:

mindig így volt és mindig másért.

de nagyrészt nemérdekel, hogy a barátnőim mit gondolnak a pasim külsőjéről, persze ha azt mondják, hogy egy elmebeteg f@sz, azt azért meghallgatom és odafigyelek.

2012. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!