Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Megtörtént már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megtörtént már veletek, hogy egy eredetileg csúnyának elkönyvelt lányba, miután megszépült (pl. lefogyott, stílust, frizurát stb. váltott), belezúgtatok?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor még élesen él bennetek a régi külső látványa, az első benyomás, amit egy új megjelenés sem feledtet?
2012. dec. 1. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyu, ami elmúlt az a múlt, már nincs, és ha vigyázol nem is lesz többé... Szóval minek vele foglalkozni? Ha egy pasi miatt fogytál, és szépültél meg, és neki mégsem kellesz akkor se csüggedj, tuti, hogy lesznek nála jobb pasik is akik majd bombáznak... ;)
2012. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy még általánosban volt egy lány, aki kicsit csúnyább, véznább, stb volt. Aztán pár éve találkoztam vele, és csak annyit tudtam mondani, hogy "azt a mindenit". Nagyon kikupálódott, tök jól nézett ki. De bele azért nem zúgtam.))
2012. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Olyan lányba is szerettem már bele, aki akkor is csúnya volt. Nekünk nem olyan fontos a külső, mint nektek lányoknak.
2012. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
passz, ilyen nem volt, de azt sem tudhatom hogy akit megismerek az 2 évvel ezelőtt bálna lehetett e, és most egy cuki kis delfin lett.
2012. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ha utáltam a jellemét már az elején akkor nem fogok vele kikezdeni mindegy mennyire csúf vagy szíp.
2012. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!