Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek szomorú?

Hogy ne legyek szomorú?

Figyelt kérdés

A párom hétfőn utazik külföldi kiküldetésre, és úgy volt, hogy ez az este a mi esténk lesz. Aztán szólt egy barátja, hogy segítsen átvezetékezni a konyhát. Úgy volt, hogy legkésőbb nyolcra végeznek és hazaér. Gondoltam, semmi baj, majd utána összebújunk, jó lesz.

Aztán hívott egy vidéki barátnőm, hogy ma este jön Pestre, fussunk össze, kilenctől ér rá. Egy félóráról lett volna szó, kérdeztem a párom, mit gondol, és nagyon nem örült az ötletnek, merthogy ez a mi esténk. Ezért nemet mondtam a barátnőmnek. Fél hétkor lefeküdtem aludni egy kicsit, hogy mire hazaér, friss és kipihent legyek.

Fél kilenckor hívott, hogy egy kicsit tovább fog tartani a dolog, de sajnálja és igyekszik. Ezzel ébresztett fel :(

Mondtam, hogy semmi gond, várok. Nem esett jól, már csak azért se, mert elég beteg vagyok, és jó lenne korán aludni. De vártam.

Fél tizenegykor én hívtam fel, hogy mi van, erre azt mondta, már nincs sok, egy órán belül indul. Kértem, hogy hívjon fel, amikor indul. Azóta se hívott.


Tudom, ez nem a nagy tragédia kategóriába esik, de annyira szomorú és csalódott vagyok :( Két hónapja folyton kiküldetésen van, alig látjuk egymást, és amikor egy kis időnk lehetne együtt, akkor meg ez van. De nem akarok szólni érte, mert segít másnak, és ezt nagyon értékelem benne. Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire elkeseredett, szomorú és csalódott? :(


2012. dec. 16. 00:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

Van szerelmed, akit várhatsz.

Emiatt igazán nem kell szomorkodni. De tényleg!

2012. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél magadnak holnap pár csini új cuccot, parfümöt, fizesd be magad masszázsra, menj moziba, fodrászhoz.
2012. dec. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem piálnak a barátjával. Ilyen nincs, hogy folyamatosan tologatja az indulás időpontját, megígéri, hogy hív, aztán semmi, és közben újabb két óra eltelt.
2012. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmenni sehova holnap se, mert beteg vagyok, már harmadik hete. Lehet, hogy emiatt is vagyok érzékenyebb, nem tudom. És pénzem sincs már, mindent ajándékokra költöttem, aztán jött hogy gyógyszerek kellenek, amik iszonyatosan drágák :(
2012. dec. 16. 00:29
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha a párosban lenne némi jó érzés, nem mondott volna igent a barátjának - akármire is! - az utolsó közös estéteken. Ahogyan Tőled meg elvárta, hogy lemondd a barátnőd. Én nem vagyok egy hisztis típus, de biztosan megmondanám, mi erről az utolsó közös estéről a véleményem.
2012. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, pároDban.
2012. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Biztos nem iszik, mert kocsival van. De azzal sincs bajom, ha elmegy szórakozni nélkülem, csak mára nem ez volt megbeszélve :(
2012. dec. 16. 00:30
 8/20 A kérdező kommentje:
Azzal szerintem nincs baj, hogy elment segíteni, csak ez a plusz 5-6 vagy ki tudja, hány óra gond. De azt is értem, hogy nem lehet a villanyvezetékeket lógva hagyni a lakásban. Nem haragszom, csak szomorú vagyok :(
2012. dec. 16. 00:33
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Majd írd meg mi volt végül. Elhiszem hogy szomorú vagy én is az lennék :( inkább feküdj le most már ha beteg vagy :)
2012. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged ,ami már három hete tart?
2012. dec. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!