Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok és csalódott....

Szomorú vagyok és csalódott. Volt még valaki hasonló helyzetben, mint most én?

Figyelt kérdés

A párommal már eljegyeztük egymást,minden szép volt és jó,boldog voltam. De mára annyira unalmas lett az egész kapcsolatunk,hogy nem megyünk,se kirándulni,se sétálni,se moziba,se színházba,se sehova.Vagyis ő megy,csak én nem,mert mindig elfelejti megkérdezni,hogy nem volna-e esetleg nekem is kedvem velük tartani. Hozzáteszem ezeken a "bulikon" nem csak pasik vannak,mert mindenki többnyire a párjával megy és a baráti (nekem inkább csak ismerőseim)társaságban is sok a lány.

Ami nálam most kiverte a biztosítékot,hogy a hétvégére elkezdtem 3 hete szervezni egy kisebb összejövetelt a barátokkal,hogy megünnepeljük az ő társaságukban az évfordulónkat.Beültünk volna,beszélgettünk volna,ennyi. De senki nem jelzett vissza,hogy jön-e,kikre számítsak,hogy ott lesznek és a párom sem erőltette az egészet.Ma tudtam meg,hogy egyik ismerős srác szülinapja lesz holnap és mindenki,beleértve a páromat is ott lesz.Hát ezért nem szólt senki. De ha nem kérdezek rá,hogy mi a holnap esti program a párom szerintem nem is említi holnap estig,vagy nem tudom. És persze nagyon rosszul esett,hogy minden hétvége a haveroké én csak egyet akartam ,főleg,mert évfordulónk lesz és akkoris bulizni kell menni a haverokkal.Vagy mért nem lehetett azt mondani,hogy tartsuk a kettőt egybe,évfordulót és szülinapot. De nem. És múltkor azt is megkaptam,hogy ő nélkülem jobban el tudja magát engedni,ha bulizik,hozzáteszem,nem nagyon szoktam vele menni,nem akarok a nyakán lógni,érezze jól magát.

Sosem csalt meg,nem is tenné,ismerem ennyire,még mielőtt valaki ezt feltételezné.Viszont nem ez az első ilyen húzása,hogy hülyének néz,és én már nem vagyok biztos abban,hogy nekem erre van szükségem.Nem tudom,hogy csak emiatt bizonytalanodtam el,vagy elegem lett.

Nem tudom,mit tegyek,mert megbeszélni vele a dolgokat nem lehet,mert ha beszélni akarok vele,akkor hallgat és nem lehet vele beszélni.

Aki kekeckedni akar,az kérem most kicsit kíméletesebben tegye,mert eléggé magamalatt vagyok így is.


2012. nov. 17. 01:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem természetes az, amit érzel. Én voltam hasonló helyzetben, de valójában az nem volt ennyire szélsőséges. Egy bizonyos baráti körben, ahol voltak más lányok is, fiúk is egyszerűen levegőnek voltam nézve. Mindenhol máshol, barátok, rokonok előtt felvállalt, de ott nem. Borzalmas volt, egy idő után arra gondoltam, szégyell.

Nem tudom, érdemes-e fenntartani a kapcsolatodat, mert egyértelműen sok szenvedést tartogat még neked. Te ilyen kis mellőzött leszel mindig, pedig egy nő királynő akar lenni a párja mellett. Szerintem lépned kéne, mégpedig a szakítás irányába. Nálunk az volt a fordulópont, amikor jeleztem, hogy én ezt így nem csinálom tovább. Onnan kezdve megfogta a kezem előttük is, és sokkal jobban felvállalt, de a tüske már örökre bennem maradt. Nem csalt meg soha, de mégis fáj. A mai napig állandóan kétségek közt vagyok, hogy szeret-e igazán, pedig hidd el, az az idő és az a társaság már nincs sehol. Ő nem megy sehova nélkülem. Nagyon megszenvedtük azt az időszakot mindketten.

Én azt, amibe te vagy, nem bírnám. Én azt javaslom, becsüld magad annyira, hogy hidd el, lehetsz te még olyan ember társa, aki mások előtt is szívesen van veled.

2012. nov. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első.Ma egy világ dőlt össze bennem,mert ez már a sokadik eset,hogy csak azért mondott el valamit,mert rákérdeztem. Most itt alszik mellettem,mintha semmi nem történt volna én meg nem normális módon,mert tudom,hogy hülye vagyok,bőgök.Pedig az elején azt hittem,ő más és végre nem kell csalódnom.Tévedtem.
2012. nov. 17. 01:32
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Az én barátom is ilyen, nagyon haverközpontú. Negyedik éve járunk, és ezt még mindig nem sikerült kiküszöbölni, így arra tippelek, még vagy 10 évig nem is fogja tudni/akarni. Eleinte még elnéztem neki, megadtam a választási lehetőségeket tesztképp, hogy tudjam, ha van választása, engem választ-e vagy a haverjait. Aztán szép lassan már megbántódtam ezek miatt, ez volt jó néhányszor, később ebből lett a megsértődés, most meg már nem is érdekel. Ő is mondta nekem, hogy nélkülem jobban elvan a bulikban, holott még sosem voltunk együtt buliban. Én megfogadtam, hogy hiába kéri meg a kezem, amíg ilyeneket csinál, mert ő még nagyon gyerek (ő 20, én 21). Persze a házasság még odébb van, de amikor ilyesmit csinál, azt gondolom, nem is lesz. Vagy kinövi, vagy pá. Cs*szd le a barátodat, ijessz rá. Ha fontos vagy neki, megpróbálja mérsékelni az ilyen hülye szokásait.
2012. nov. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
2. vagyok: egyébként ne hidd, hogy nem normális a reakciód. Én is voltam már így, hogy sírtam, és haragudtam rá és minden egyéb, miközben ő abban a hitben volt, hogy minden rendben. Róla sem feltételezném, hogy megcsalna. Viszont ülj le a barátoddal, és beszéld meg vele, hogy ha túl sok sérelem fog felhalmozódni benned, egy idő után már minden iránt közömbös leszel, ami őt érinti. Én is már lassan így vagyok, ezt mostanában ismertem fel, és ez nagyon sz*r...
2012. nov. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én is idősebb vagyok nála,bár többel,mint te! Már kedvem sincs leülni megbeszélni,mert csak magammal beszélgetek,ő mintha ott sem lenne.
2012. nov. 17. 01:46
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha a szakításra még nem is vagy képes, becsülni elkezdheted magadat még ma. Kezdj te is elmászkálni, kialakítani egy olyan baráti kört, amiből őt lazán kihagyod. Kétlem, hogy ez tetszene neki, de nem is ez a lényeg. Ha magadat nem becsülöd, ki fog használni. Egy egész életet tönkre lehet így tenni. Kolléganőm szép, vonzó nő még ma is, 60-hoz közeledve. Egész életében zsongtak körülötte a pasik. De feleségül ment az első pénzeszsákhoz 19 éves korában, mert a szülei azt mondták, ha így folytatja, vénlány marad. A pasi kisebbségi komplexusos volt, mindig megalázta nőként, lekezelte mások előtt, stb...Házicselédnek használta. És közben elment mellette az élet, huszonévesen, amikor találhatott volna egy őt megbecsülő társat, ő kisgyereket nevelt már és házicseléd volt, így nem is közeledett felé normális pasi, csak azok akiket nem zavar, ha egy nő házas és még gyerek is van. Így vonzotta be sorra a felszínes, kalandvágyó pasikat. Válása után a munkahelyén kérte meg a kezét valaki, csak azért írom, hogy annyira vonzó nő volt, hogy még az ötvenes éveiben is bomlottak utána. Tehát ha ő saját magát tartotta volna valamire, ha nem értékeli le annyira magát, hogy hozzámegy az elsőhöz, aki megkéri, csak azért mert a szülők meglátták benne a jó partit, akkor talán megtalálta volna ő is azt az embert, aki szereti, tiszteli és becsüli. Most hatvanhoz közeledik, és úgy tűnik, végre megtalálta. De nem késő ez már egy kicsit? Minden adottsága meg volt egy boldog életre. Más nő irigyelné a külsejét. Ő évtizedeken át sopánkodott, hogy azok a sze...mét férfiak...És észre se veszi, hogy csak annyira tartották őt, amennyire ő saját magát.
2012. nov. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsó,nagyon igazad van! Én mindig bevonzom azokat a pasikat akik nem becsülnek meg :(.
2012. nov. 17. 01:55
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben otthagynám. Én 2 rossz kapcsolaton vagyok túl, mindegyik hosszú volt. És mostani kapcsolatomban kellett rájönnöm, hogy van férfi aki igenis képes úgy szeretni ahogy megérdemlem. Te is találsz ilyet. Légy te a boldog, légy önző. Ilyenkor annak kell lenni kicsit. Ne félj változtatni!!!
2012. nov. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ez nem igaz. Megbecsülnének a pasik, ha te is becsülnéd magad. Alárendelted magadat.


Én is azt csinálnám a helyedben, mint amit fentebb írtak. Teljesen új baráti kör és hátha rádtalál egy szerelem.

2012. nov. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem 1 igazán rossz kapcsolatom volt, ami 3 évig tartott ráadásul. én azután megfogadtam, ha még egy hasonló lesz engem nem fog érdekelni, hány éves vagyok már, mióta vagyok együtt vele én kidobom. nem fogja egy fiú se kikészíteni az idegeimet.


nem normális amit ez a pasi művel. ezen a kapcsolaton vagy egy sokkterápia segítene vagy a szakítás.

2012. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!