Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves leszek van egy gyereke...

18 éves leszek van egy gyerekem de az életben nem értem el semmit. Értelmetlen az egész. Mi erre a megoldás? Meg akarok változni

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem. Szar gyerekkorom volt talán azért vagyok ilyen de tudom hogy ez az én hibám is. Abba hagytam az iskolát igy 10 osztàlyom van. Gondoltam rá hogy befejezem. Sokat ittam és drogoztam volt hogy kórházban ébredtem de leszoktam már. Van egy 4 hónapos gyerekem, egyszer találkoztam vele én nem akartam hogy megszülessen de a csaj igen. A szüleim elváltak, apám elköltözött már rég nem láttam, anyámmal nem jó a kapcsolatom de vele élek. Beláttam hogy változnom kell és talán a gyerekkel is kezdeni kéne valamit hogy jobb élete legyen de nincs akaraterőm és azt se tudom hogy kezdjem el és csináljam végig az egészet főleg hogy segítségem sincs.
2012. dec. 16. 11:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom cigany. Azóta van par gyerek akikkel nem torodik
2022. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!