Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a megoldás, ha nem akarok...

Mi a megoldás, ha nem akarok 75-80 ezreket kiadni matracra?

Figyelt kérdés
2 éve vettem egy ágyat, 140 x 200 cm, azonban csak egy rugós matrac járt hozzá ingyen. Azóta a rugók elkezdtek kiállni, nyomnak, a matrac kényelmetlen (bár egyelőre még elviselhető). Szeretném lecserélni a matracot, csakhogy nézegetve az árakat, inkább nem is olyan rossz a régi... muszáj 75-80ezer Ft-ot minimum kiadnom azért, hogy nagyjából normális matracot kapjak? Nincs olcsóbban valami normális matrac?
2012. nov. 2. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz olcsóbbakat is:


[link]


Vagy másik megoldás: veszel habszivacsot, a kereskedések méretre vágják, és varratsz rá huzatot. Szerintem ez 20 ezer alatt ki is lehet hozni.

2012. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A sima szivacsot 2 év alatt sikerült kifeküdnöm, próbáltam korábban...
2012. nov. 2. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt írod hogy a rugós sem bírta 2 évnél tovább...


A legolcsóbb matrac - bár Te bizonyára ilyent nem akarsz:-).


A szalmazsák, régen nagyapám (a 70-es évek elején) minden nyáron újra töltött.

A régi szalma meg ment a süldők alá...

2012. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni jó minőségű külföldről behozott alig használtat.Csak ki kell tisztítani esetleg huzatot tenni rá és kész.Nagy franciaágyra valót vettem egy tizesért és nem szivacs hanem rendes rugós.
2012. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!