Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek apámmal? Egy...

Mit tegyek apámmal? Egy mocsok szemét, mindig alámtesz, lejárat ahol tud, megpróbál a nagyszülőkkel is összeugrasztani (apjáékkal, nem adnak neki pénzt, mert mindent a kutyára meg lóra akar költeni) és én azért járok oda, mert pénzelnek.

Figyelt kérdés
Eléggé hülye ember, elhord mindennek, hogy nem segítek semmit, meg hogy én mennyit köszönhetek neki, meg hasonlók. (semmit nem tud mondani, amit neki köszönhetek, csak pofázik mindig) Antik cuccokat gyűjtök, persze nem itthon, mert nem tűri meg, vett egy házat, (hát persze hogy lónak -.-', volt egy elég régi, kb 1930-1950 közötti szekrény, amit darabokra vert szét. De olyan barbár módon, hogy össze se lehet rakni. És nemtudom hányszor elmondtuk neki, hogy azt még megcsinálnánk. Na ezzel nállam végképp betelt a pohár, (többször tepert már le, mert visszaszólok neki meg ilyenek, többször fenyegetett már meg, hogy úgy fejbeb.sz hogy ottmaradok, meg hasonlók). A ballagási pénzem egy az egybe elvették, úgy, hogy még a tányérokat is én vettem, a kaját meg én neveltem, saját termesztett takrmányon. Nekik nem volt az egész 50,000Ft-ba, de tőlem elvettek 230.000-at. Meg előtte is már ennyi, ameddig nem tudták mennyi volt addig nem adtam oda mind, de egy idegbajos dög apám, így nem tehettem meg, hogy nem adom oda, mert szétver. (Még mielőtt megkapnám, egy agglegény nagybácsival én vagyok a legjobba, aki meglepett egy 100.000-el, 50.000-et nagyszülőktől a többit meg apránként összejött, elég sokan voltunk.) Hogy neki mennyivel jobb, hogy szétverte azt a szekrényt, nem tudom, de mostmár egy fillér pénzem nincs itthon (pár ezer van nállam, amit általába lenyúl) nagyszülőknél van, és mindig hozok egy keveset, ha kell valamire. Nagyszülők berakták az 50.000-et bankszámlára, ami megint nem tetszett ezeknek. (amúgy már van bent valamennyi, kb 130.000, nagyszülőktől, ezt nem is igen tudják. Nem is baj.) Hogy állíthatnám le, hogy ha már ilyen mocsok, legalább ne járjon a pofája, hogy mennyit köszönhetek neki. (a szekrény kb 30-50.000 Ft-ot ért volna, így semmit)
2012. dec. 16. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Fiú / lány? És hány éves vagy?

2012. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15/f
2012. dec. 16. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:

az pech :)

Ha 18+ lettél volna akkor azt javaslom, hogy azonnal költözz el.


Így max valami távoli sulit nézhetsz ahol van kollégium és akkor probléma megoldva.


Nagy szüleiddel milyen a kapcsolatod? Tölük nem tudsz segítséget kérni?


Arra, meg hogy leteper meg meg akar verni, nagyon egyszerű a megoldás kezdjél magaddal valamit, hogy fizikailag jobb állapotba legyél így nem fog tudni bántani...

2012. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyszülőkkel nagyon jó a kapcsolat, valószínű oda is fogok költözni. Csak most télire le szokták zárni a szobákat, és csak egyet fűtenek, amelyikbe alszanak, meg dédi is eléggé le van már naponta mennek hozzá a kórházba, így nem akartam rajtuk csüngni. De az lesz, valószínű. Simán elbírnék apámmal, de nem merek ellenkezni vele. Nagyapám már beszél vele, hogy nem lesz ez így jó, azt mondta neki, hogy takarodjon hazafele, és üljön a pénzére. (most is adtak 500.000-et, mert a házat vette, de úgy adták, hogy agyja vissza, ez se tetszik apámnak.
2012. dec. 16. 21:44
 5/5 Edddy válasza:

Üdv!

Én egy elvileg katolikus család tagja vagyok. Apám ettől függetlenül egy idióta. Sajnáltatja önmagát, mindig igaza van, a sört sem sajnálja a szervezetéből. Volt olyan, hogy majdnem össze verekedtem vele. Egy tipikus farizeus. Pedig az elvei alapján lehetne normális, de nem az. Volt olyan, hogy bevásároltam ( saját pénzemből) és azt vágta hozzám, hogy ne gondoljam azt, hogy én vagyok a család fenntartó. Én 21 vagyok és fiú és a legjobb megoldás az, hogy elkerülöd amennyire lehet. Te csak 15 vagy, de minden megoldható.

2013. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!