Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sovány vagyok, édesanyá...

Nagyon sovány vagyok, édesanyám folyton üvöltözik miatta. Mit csináljak? 18L

Figyelt kérdés

Nem tudok változni. Világ életemben sovány voltam. Most vagyok 163centi és 40kg. Tulajdonképpen nem borzalmas, elfogadtam magam. Van egy barátom aki így szeret, Anyám viszont folyton ordítozik hogy undorító vagyok, el akar tiltani tőle, hogy elhiggyem hogy így nem tetszek senkinek, meg miért nem eszek stb. Kivizsgáltak, nem találtak semmit. Szimplán nem érzem hogy éhes lennék, hajlamos vagyok elfelejtkezni róla.Hiába eszek nem hízok, ha nem eszek akkor meg nem fogyok..

Annyit eszek, amennyire szükségem van, ő viszont rám akarja erőltetni az igazát. Nem vagyok beteges, nincs anorexiám..

Mit csináljak? Nagyon el vagyok már keseredve..attól sem eszek jobban hogy ordítoznak velem. Nagyon nagy a stressz a suli miatt, amikor nem vagyok ideges, és tudok aludni rendesen, akkor eszem. Így nem tudok..

Kérlek segítsetek:(


2012. dec. 17. 16:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
87%
Én 165cm 35kg...:( Én se tudok mit tenni, eszek jó sokat...
2012. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik ismerősöm nagyon sovány és hízni akart még régebben. Azt mondta, hogy már eddig is sokat evett, de ezentúl a hízáshoz már nem egy fél tányér levest eszik, hanem egy egész tányérral is, ha kell. :D


Azóta már feladta, mert rájött, hogy még attól a rengeteg kajától sem fog hízni, amit magára kényszerít (az a sok tányér leves... :D).

2012. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
ektomorf alkatod van.soha nem fogsz hizni ha akarnál sem, ha sikerül pár hét alatt le fog menni,ez ilyen.Édesanyádnak meg mondd,kérdezze meg az orvost, és nem lehet mindenki "átlagos vagy túlsúlyos" ha nem érti meg akkor egyik fülön be, másikon ki.
2012. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, hogy már eddig is sokat evett, de ezentúl a hízáshoz már nem egy fél tányér levest eszik, hanem egy egész tányérral is, ha kell. :D "


egy egész nagy tányér LEVESSEL?:O neeeeee

amúgy ezen megmosolyogtam:D

2012. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha közeledsz a 30felé, akkor lehet felmegy pár kg

Anyukád ha lenne olyan értelmes nem ordítozna, sajnos muterom sem az eszéről híres, hiába főz akármit, nem ragad meg rajtam

Én 174cm és 54kg vagyok, 20 évesen

20/F

2012. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A leveses aranyos:D

Tudja, kiskoromban sokat vizsgáltak emiatt, megmondták hogy ilyen a testalkatom:/ sőt nagyon alacsony is voltam, így növekedési hormon terápiát kaptam, 2 év alatt értem el ezt a magasságot és súlyt 142 centiről és 28kg-ról. Nagyon boldog vagyok ettől is..örülök hogy megbékéltem vele, erre ő folyton belémtapos:/

2012. dec. 17. 16:35
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

a párom 183cm és 70kg

Gebécskémnek hívom :-)


ö pl soha nem fog meghízni ilyen alkat bármennyit is eszik

és szeret is enni többet eszik mint én :-)

az apja is alkat 60 évesen egy deka sincsen rajta

2012. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fülön be, másikon ki. Legalább nyugodt szívvel lapátolhatod be nyáron a doboz fagyit, télen meg a jó bejglit és egész évben a finom sülteket, szalonnát, amit akarsz. majd szülés után lehet sikerül hízni kicsit, de ha nem vagy beteg, akkor ez van. Inkább örülj neki, esetleg mozogj, járj kondiba, hogy egy kis izmot magadra szedj.
2012. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy, szerencsére már eltiltani nem tud. Én lehet megejtenék vele még néhány veszekedést és megpróbálnám benne tudatosítani, hogy hiába eszek, nem hízok, de feltételezem ez már párszor megtörtént. Innentől kezdve pedig csak annyit tudsz tenni, ha nem fogja fel, hogy egyik füleden be, másikon ki.

Elfogadtad magad és ez tök jó! Ne hagyjd, hogy lerombolja az önbizalmadat. Ilyenkor mindig gondolj arra, hogy a barátodnak tetszel, ő így szeret és hidd el, még nagyon sokaknak tetszenél akkor is, ha a barátod nem lenne veled.

Szóval egyik füleden be, másikon ki. Ne törődj anyáddal!

2012. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem ezt az érzést, én 28 éves vagyok, kb. 174 cm és kb. 54 kg.

A keresztapám régen azzal volt elfoglalva, hogy anorexiás vagyok, meg ilyenek, holott életemben nem fogyókúráztam, nem is lennék rá képes, szeretek enni.

10-11 évesen 26 kiló voltam ...

2012. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!