Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nagyon el vagyok keseredve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon el vagyok keseredve! Én egy tipikus "jófiu" vagyok, aki amugy helyes, aranyos, kedves és vidám és romantikus de midig kikosaraznaka nők, többnyire ganéládákkal vannak akik megalázzák őket! Miért jo ez nekik?

Figyelt kérdés
Mit csináljak,én már nem tudom....
2010. márc. 29. 16:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Lányok,csajszik,nők,hölgyek és asszonyok azaz férjezett nők válaszát is várom!

Behányok a mai tinilányoktol!

2010. márc. 29. 16:29
 2/15 anonim ***** válasza:
Nézd, mindenki azzal van, akit szeret. Ha nem lenne barátjuk te akkor sem kellenél nekik, mert nem téged szeretnek. Az, hogy szerencsétlen módon olyat szerettek meg, aki így bánik velük az neked se nem pozitívum se nem negatívum. Ne haragudj, ha kicsit durván fogalmaztam, de ez az igazság.
2010. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet csak ronda vagy.
2010. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aki szeretne megismerni engem és lány,írjon:thwkiel@citromail.hu
2010. márc. 29. 16:35
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda!
2010. márc. 29. 16:35
 6/15 anonim ***** válasza:

de szerény sem.... :D


oké,ez jó dolog, ha valaki így ismeri magát, de azért.... na mindegy :D


például itt a fórumon van egy srác, aki kiírta, hogy barátként tekintenek rá. elég hosszú szöveget írt,de nem felsorolta, hogy milyen tulajdonságai vannak, hanem a szöveg alapján meg lehetett ismerni a személyiségét..

2010. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én viszont tökéletesen ismerem magamat!:-P
2010. márc. 29. 16:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, abból, hogy te leírod, hogy jófiú vagy, még senki nem fog a nyakadba ugrani. Talán az ismerkedési szokásaiddal van probléma, nem is kicsi.
2010. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

A gond inkább itt az lehet, hogy eddig a "jólányok" környékén nézelőttél.


Nah, az örök érvényű "ellentétek vonzzák egymást" szabály alapján Te egy "jólánnyal" nem jöhetsz össze. Eleve két "jó" kapcsolata már az a tipikusan nem kiegyensúlyozottan "jó", hanem túl "jó".


Egy "jólánynak" egy "rosszfiúra" van szüksége, hogy néha kiszakítsa a burkából és a "rosszfiúnak" is szüksége van egy "jólányra", aki néha visszafogja.


A Te esetedben ugyanez a helyzet, csak fordítva. Egy olyan lányra van szükséged, aki néha megfogja a kezed és tornádó módjára ragad el és visz mérföldeken túl az általad eddig megszabott határoktól és akit néha Te tartasz az illendő határokon belül.


Ha nem keresed ezt a lányt görcsösen, akkor hidd el, hogy idővel egymásra találtok... :)

2010. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát ez mindig úgy van, hogy ha rendes vagy, szemetek lesznek veled, de ha szemét vagy, hirtelen mki tisztelni fog. Fura egy világ.

Ha rád nyomulna egy olyan csajszi aki neked nem tetszik, nyilván te is kikosaraznád, ez csak nézőpont kérdése, szánalomból nyilván nem jössz össze vele. Mindig az érdekek irányítják a dolgokat, szóval ha kellesz egy csajnak de neked ő nem kell, te sem fogsz azzal törődni hogy ő miylen klassz csajnak tartaj magát.

Visszatérve előbb utóbb mki megtalálja a emgfelelő partnert, és ez alól te sem leszel kivétel, csak hajrá, sok csaj szereti a romantikus pasikat.

2010. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!