Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tapos belém mindenki?

Miért tapos belém mindenki?

Figyelt kérdés
Kezdődött ott,hogy senki nem akar alkalmazni,egyszerűen nem találok munkát.Tegnap a férjem áttételesen azt mondta,hogy szar nő,szar háztartásbeli és szar anya vagyok.Ma anyámmal beszéltük tesómék lagziját,ami 2 hét múlva lesz.Sajnálnak kiadni egy fehér csizmára 5000 Ft-ot,inkább fekete cipőben megy az utcán a menyasszony.Mondtam,minek a nagy hacacáré,ha nincs pénz.Erre közli,hogy mi sem kérdeztük a mi esküvőnkkor,hogy nekik mennyi pénzük van.Ez 6 évvel ezelőtt volt.Előtte évekig azt hallgattam,hogy mikor lesz esküvő,meg majd ők fizetik.És most ilyet benyög nekem.Elegem van
2012. dec. 19. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi az oka annak hogy a férjed ilyeneket mond, ezt tőle kell megkérdezni, hogy miért aláz meg. Anyukád megjegyzése a pénzről csak azért volt, mert egy kicsit berágott rád, hogy olyasmivel foglalkozol amihez semmi közöd. Miért érdekel téged hogy a tesódék anyagilag hogy oldják meg a lagzit? Miért baj ha nem fehér csizmában lesz az ara?? Olyasmire tettél megjegyzést amire nem kellett volna, így anyud csak megsértődött,és sértéssel reagált. Hogy munkát miért nem kapsz? Nos ezt sem tudom, talán nem vagy elég tapasztalt,talpraesett, vagy a megjelenés, vagy nem vagy első látásra szimpatikus, vagy vannak sokkal tapasztaltabbak nálad stb.. Ezer oka lehet csak e tudhatod a választ erre is.
2012. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%

Neharagudj, de így előzmények nélkül....

A tesódék lagzijába tényleg ne szólj bele, ne foglalkozz vele.

Az amit a férjed mondott az csúnya, de ha nem érezted jogosnak akkor én elgondolkodnék a helyedben, hogy kell e nekem az a férj.

A munkáról meg annyit, hogy én magamból és a környezetemből kiindulva...csak az nem talál munkát aki nemis akar.


Bocsi ha kicsit érdes voltam.

2012. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért mert hagyod.


A férjednek visszaszóltál, megvédted magad, eligazítottad a búráját egy kicsit? Vagy csak csak lapultál, mint a lepényhal és nyeltél? Én régebben akkor éreztem megalázva magam, amikor nem mertem kiállni magamért. Ma már jó nagy szám van és tudok észérvekkel visszavágni. Ma már nem tudnak belém taposni mert nem hagyom és a lelki világom is rendbe van mert kapásból visszadobom a sarat.


Mellesleg, ha ilyen szar társ vagy minek van még melletted a férjed ezt megkérdezném tőle. Nem vagy nagyobb szar annál, aki ilyet tud mondani a társának, a gyerekei anyjának.

Másrészt meg talán túlérzékeny lehetsz te is és minden idegesebb beszólást magadra veszel holott lehet nem is a személyednek szólt csak kitört belőlük de attól még szerethetnek.

A férjedet meg kiosztanám. Vagy megtanul becsülni vagy lelép! Minek egy ilyen "társ"? Érdemes kínlódni mellette? Na mindegy te tudod.

2012. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzetedet. Az a baj, hogy egy nő minél inkább kiszolgáltatottabb anyagilag és gyerekei kapcsán anyaként a férjének, annál inkább gyengébb célpont. Vagyis annál inkább fogja a férj úgy ítélni, hogy te egy ráutalt senki vagy, ezért minden feszültségét rajtad vezetheti le, mert te hagyod, és úgyse tudsz lelépni. Ezért tapos beléd.


Ezt azzal teszik meg, akivel megtehetik, mert gyenge, kiszolgáltatott, nem mer kiállni magáért stb.


Egy olyan nő, aki mondjuk anyagilag független, önálló magabiztos, nem tűri el, ha beszólnak neki, azzal senki nem mer packázni, mert az a nő egy rossz szó után megteheti, hogy lelép, és olyanokhoz megy, akikkel jobban érzi magát! De te ezt pénztelenül, munkanélkül, gyerekkel nem teheted meg! Ezért a férjed tudja, hogy megteheti, hogy beléd tapos!

2012. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha senki nem akar alkalmazni, annak oka van. képezd magad, menj be a munkaügyibe, olyan nincs, h semmilyen állásra nem vagy alkalmas.


a férjed azért aláz meg, mert hagyod. állj ki magadért. ha máshogy nem megy, akkor tanuld meg. az internet tele van önsegítő, pszichológiai témájú oldalakkal, amik rávezetnek arra, hogy erősítsd meg magad, és hogyan szerelheted le a suttyó beszólásokat.


a tesód esküvőjébe ne szólj bele, oldják meg egyedül, nem a te gondod, h milyen cipőben lesz.


és ne keseredj el, mert annál nehezebb lesz kimászni a fosból.

gondolkodj egy kicsit más perspektívából is, ne csak a sajátodból. időd van rá.

2012. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!