Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura lenne ha összejönnék a...

Fura lenne ha összejönnék a barátnőm özvegyével? Szerintetek is csak pótlékot lát bennem, és én is összekeverem az érzéseket?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm volt 2 éve halt meg. Azóta is sokat vagyok a családjával, a kisfiai 2 és 3 évesek voltak, mikor elvesztették az anyukájukat. A közelben lakok, sokszor vigyázok rájuk, mivel rajtam kívül nincs sok segítsége az apjuknak.

Vele mindig jól kijöttem, de eddig nem úgy néztem rá mint férfira, láttam hogy helyes, rendes, de ennyi. Most kezdünk összemelegedni. De egy előre, kettőt hátra tempóban. Ő is hezitál, én is. Nem tudom mit tegyek. Egy barátnőm szerint csak valami pótlékot lát bennem, én pedig mivel szeretem a gyerekeket, ő is rendes, csak kényelmességből beépülnék. Nem tudom, hogy mennyire van igaza. Részemről nem teljesen, bár tény, hogy imádom a kicsiket, de őt ettől függetlenül tényleg kedvelem.

Nem tudom milyen lenne ha mégis összejönnénk, mint szólnának a környezetünkben az emberek. Vagy hogy ő hasonlítgatna e a barátnőmhöz.

Lehet mindentől függetlenül, hogy most egymásra találtunk tényleg?



2012. dec. 19. 11:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem undorító, hogy a halott barátnőd özvegyével akarsz összejönni. És teljesen mindegy, hogy mikor halt meg..
2012. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Felnőtt emberek vagytok ezt csak ti tudhatjátok vagy még ti sem. De ha bele sem vágtok akkor nemis derül ki. Ha szerintetek van értelme belevágni akkor hajrá, senki nem jós. És a környezetet meg szard le, akinek nem tetszik az elmehet a búsba.
2012. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem kell az mondani hogy független az eseményektől. Miért ne hozhatott volna titeket össze ez? Nem feltétlenül baj az hogy azt látja benned, aki segített neki, aki szereti a gyerekeit. Ha nem kihasználásra megy a játék, akkor ezek pont olyan tulajdonságok, amibe beleszerethet az ember, ha társulna hozzá vágyak. Több barátságból lett már szerelem, és ezek talán tartósabbak is, mint a hirtelen fellángolások.

Én kivetnivalót sem látok abban ahogy éreztek. Ha valaki igen az az ő gondja. A lényeg, hogy boldogok legyetek, más kit érdekel? Nyilván a barátnőd sem várná el, hogy egyedül élje le az életét, miért ne lehetnél te az a nő?

2012. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a barátnődnek igaza van.Szerintem te is azért látod így mert túl sokat vagy ott náluk.Ha neked lenne valakid nem így gondolnád,csak mint egy apát aki egyedül maradt a gyerekeivel.

Szerintem ha összejönnétek nem ő hasonlítgatna hanem te magadat a volt barátnődhöz.És akarva akaratlanul próbálnád úgy csinálni mint ahogy ő tette volna.

Én nem merném bevállalni nem azért mert mit szólnának,hanem mert a barátnőd volt!

Én egy barátnőm pasijára se tudok úgy nézni,hogy milyen jó lenne ha....most függetlenül attól,hogy múlt időben kell róla beszélni.

Nem tudom nekem fura lenne!

2012. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Azon is sokat agyaltam, hogy mennyire etikus ez. De úgy gondolom én nem bánnám. Nem arról van szó hogy arra vártam hogy meghaljon... Eddig tényleg nem úgy néztem rá mint férfira. Szerintem ő sem bánná.
2012. dec. 19. 12:03
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Én remélem, hogy mindketten boldogok lesztek egymással, persze furcsa helyzet, de szerintem ettől még megpróbálhatjátok.


Bajban derül ki, kire számíthat az ember igazán, te ott voltál, amikor szüksége volt valakire, eltelt két év, szerintem ennyi elég ahhoz, hogy mindketten meggyászoljátok a barátnődet.


Megérdemelnétek, próbáljátok meg. Ha nem működik, az úgyis gyorsan kiderül.

2012. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Amíg volt valakim tényleg nem tekintettem rá férfiként, csak egy barátként, akinek segítek. Aztán szakítottam, egyre többet beszélgettünk, és valahogy kialakul. Lehet én is ráparáznék tényleg. És talán nem kellene felrúgnom a barátságunkat, a gyerekekkel való viszonyomat. De közben már így is vonzódok hozzá, szóval nem tudom nem e vagyunk már túl egy bizonyos határon, ha nem is történt még fizikailag semmi.
2012. dec. 19. 12:06
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

Gondolkodás a tett halála.

Legyenek boldog perceitek, heteitek, éveitek!

2012. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
1%
Ez de morbid! És neked miért nincs még családod? Ennyire nem kellesz senkinek? És miért kellett ennyire beépülnöd abba a csonka családba? Ez is nagyon beteges! A saját életeddel kellett volna foglalkoznod. Most be belezúgsz mert annyiszor láttad, aztán pár év múlva úgyis vége lesz a helyzet miatt! És 5-10 év múlva ugyanitt fogsz tartani, konkrétan: sehol!
2012. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Miért nincs még családom? Mert nincs. 28 éves vagyok. Nem hinném, hogy bármiről lemaradtam. Nemrég szakítottam, ha nem vele, nem félek, hogy együl maradok. Annyira nagy baj nincs velem. Csak nem akarok elengedni egy lehetőséget, ami jó lehet.
2012. dec. 19. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!