Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura lenne ha összejönnék a...

Fura lenne ha összejönnék a barátnőm özvegyével? Szerintetek is csak pótlékot lát bennem, és én is összekeverem az érzéseket?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm volt 2 éve halt meg. Azóta is sokat vagyok a családjával, a kisfiai 2 és 3 évesek voltak, mikor elvesztették az anyukájukat. A közelben lakok, sokszor vigyázok rájuk, mivel rajtam kívül nincs sok segítsége az apjuknak.

Vele mindig jól kijöttem, de eddig nem úgy néztem rá mint férfira, láttam hogy helyes, rendes, de ennyi. Most kezdünk összemelegedni. De egy előre, kettőt hátra tempóban. Ő is hezitál, én is. Nem tudom mit tegyek. Egy barátnőm szerint csak valami pótlékot lát bennem, én pedig mivel szeretem a gyerekeket, ő is rendes, csak kényelmességből beépülnék. Nem tudom, hogy mennyire van igaza. Részemről nem teljesen, bár tény, hogy imádom a kicsiket, de őt ettől függetlenül tényleg kedvelem.

Nem tudom milyen lenne ha mégis összejönnénk, mint szólnának a környezetünkben az emberek. Vagy hogy ő hasonlítgatna e a barátnőmhöz.

Lehet mindentől függetlenül, hogy most egymásra találtunk tényleg?



2012. dec. 19. 11:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, tudod, az etikátlan dolgoknak van egy közös jellemzője, az, hogy valakinek KÁRT okoznak, akár fizikai, akár lelki értelemben, ezért tartjuk etikátlannak az adott dolgot.

A ti leírt történetetekben, tervezett kapcsolatotokban nem látok ilyen kárt szenvedő felet... tehát ez a dolog etikai szempontból alappal nem kifogásolható.

2012. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
74%
Na akkor képzeljétek el, hogy egy kis faluban, ahol mindenki ismer mindenkit, mindenki ezer szállal kötődik másokhoz, gyakorlatilag az összes ismerkedési lehetőség bezárulna.
2012. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez valahol biztosan ott lóg a levegoben, amikor 2 felnott ember sokat van egyutt. Bármilyen okbol is. A kémia beindul és kész. Csak sajnálatbol ne menj bele. Ha neked is vannak érzéseid, akkor rendben. Csak vigyázni kell, hogy a gyerekek ne séruljenek ha véletlenul nem jonnek ossze a dolgok.

26N

2012. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%

szerintem szep dolog hogy segitettel neki mikor elvesztette a feleseget es te a baratodet.Az elet megy tovabb a halottak a menyben az elok a foldon.Mindenki keresi a boldogsagat.

En szepnek tartom hogy az Isten igy osszehozott benneteket ezutan a tragedia utan.

Nyugodt lelkiismerettel vagj bele nem potlek leszel hanem tars aki mar bebizonyitotta szerelem nelkul is hogy ott tud lenni a nehez idokben tamasznak vigasznak.

Mit mondanak az emberek? Az emebreknek soha nem jo de szerintem mar regen pletykalnak rola hogy ti ossze fogtok jonni. Az is lehet mar gondolatban ossze is boronaltak titeket.Aztan jon az uj pletyka es nem figyel mar ratok senki.

Ha a nagymamam kerdezned aki 80 eves es falusi azt mondana,,nem jo az embernek egyedul anya asszony kell oda abba a csladba te szabad vagy pont oda valo ozvegy ember szomoru amig nincs masik asszony a haznal,,

2012. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
49%

Tudod mi az ha valaki nem tud uralkodni magán amikor kellene? Ha akár vadidegen nő pasijával bújik ágyba egy menetre. Az hogy valaki talán egy életre, de mint bebizonyosodott hosszú távra, válasz valakit magának, aki véletlen nem ismeretlen az ezen azért túlmutat. De legyen igazad. Kiszálltam az értelmetlen vitatkozásból, mert nem is rólunk szól a kérdés. Én örülök, hogy "állatok" voltak, és húgomnak boldog élete van. Sőt annak is örülök, hogy a férje is boldog. Akkor most mi van? :)

Kérdező! Csak azért írtam le a történetet, hogy lásd működhet. Idegenek véleményével nem kell foglalkozni, boldognak kell lenni! Akárkivel :)

2012. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
ma 14:01-es: ne mérgelödj, a 63%-os válaszolónak annyira mocskos fantáziája meg beteges lelkivilága van, hogy csak sajnálni lehet.
2012. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%

Miért etikátlan? Kit sért meg ezzel a kérdező? A halott barátnőjét? Ha én meghalnék, akkor azt akarnám hogy a férjem boldog legyen egy, az ő szeretetére érdemes nővel, akiről én is tudtam még életemben, hogy rendes. Nem várnám el, hogy ilyen fiatalon egyedül maradjon egy életre. És ha már lesz egy új nő, akkor jobban érezném magam ott a túlvilágon, ha tudnám, hogy az az én egyik legjobb barátnőm, akit én is szerettem, és tudtam, hogy jó ember (különben nem lett volna a barátnőm).


Szerintem aki igazán szeret valakit, annak nem kíván magányt a saját halála után, hanem örülne, hogy az életben maradt fél talál egy rendes nőt maga mellé a maradék idejére a földön. Nincs ebben semmi elítélnivaló.

2012. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

ma 14:31 - bizony a te fantáziád tűnik javíthatatlanul mocskosnak... odáig igazad van persze, hogy az ember megbeszélheti a testvérével a párkapcsolati problémáit, de ezt ugye akkor is, ha nem ismerik, vagy felületesen ismerik egymást a testvér meg a férj... ha jól ismerik egymást, az max előny lehet abból a szempontből, hogy a testvér hasznosabb tanácsot tudhat adni.

Csak hát tudod, az, hogy az ember megbeszéli a problémáit egy másik emberrel, az nálad mit jelent, no az a rejtély, a jelek szerint valami hardcore forgatókönyvet. No mert normáliséknál azt, hogy mondjuk elmondja a testvérének, hogy szülés óta ilyen meg olyan gondjaik vannak a szex-szel (ahogy kiírják sokan ide is pl.) és erre a testvér megpróbál valami jó, hasznos tanácsot mondani, amit vagy tud, vagy nem. Ha ilyen szempontból is ismeri a férjet, akkor max az a hallatlan szörnyűség állhat elő, hogy jobb tanácsot tud adni a testvérének arra, hogy mivel tudná a párját hangulatba hozni, vagy ilyesmi... hát tényleg, ez maga a szörnyű erkölcsi fertő, a Szodoma és Gomora...

Gondolkodni amúgy szoktál-e?

2012. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
73%

Nézd,szerintem nem furcsa.Ha úgy érzitek,próbáljátok meg.

A nagynéném özvegy maradt 35 évesen.A férjének a legjobb barátja volt ott vele,segítette,támogatta,egymás vállán sírtak.Aztán egymásba szerettek.Ennek már több mint 20 éve.Azóta is együtt vannak.

Senki nem szólta meg őket egy pillanatig sem,a család is teljesen elfogadta.


Le lehet pontozni,amit leírtam tény,így történt.

2012. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

sZia..

Nincs ebben semmi rossz,sőt!

Főleg a gyerekek szempontjából,olyan valaki lenne velük ,akit ismernek ,szeretnek!

Az édesanyám kicsi koromban meghalt,aztán apu összejött a nagynénémmel,anyukám nővérével,ami jó lett volna,ha kettejük között működött volna,de sajnos nem.

Mi szerettük nagyon ,de úgy gondolom,apu is úgy gondolkodott,hogy miattunk jó lett volna,viszont kettejük között nem alakultak úgy a dolgok.

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy fontos a kettőtök közötti vonzalom,ha nincs meg később ki fog derülni.

Ezt le kell tisztáznotok,ha oda kerül a helyzet!

Azt mondom,hogy a mások véleménye ne számitson nektek,de adj időt ennek!!!!

Ne siettess semmit,alakuljon minden a maga módján...

Ha jön az érzés jön,ha nem akkor kár kitenni a gyerekeket és persze magatokat is csalódásnak!

Persze nem lesz könnyű....de ezt te is tudod!

Én a részemről csak jót kívánok nektek!!!

2012. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!