Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem hónapok óta munkanélkül...

Férjem hónapok óta munkanélküli, az én felelősségem a számlák befizetése, teljesen úgy viselkedik mintha ő az egyik gyermekem lenne csak azt ismételgeti, hogy ő nem tud mit csinálni, ti tudnátok türelmesek lenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Már most stresszelek,hogy képtelen vagyok a jövő hónapban már befizetni a gyerekeink étkezési költségét az oviban ha a számlákat befizetem.

Ha ez így megy akkor a férjemmel teljesen tönkretesszük egymást a megoldhatatlannak tűnő gondok miatt.


2012. dec. 19. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Az attól is függ, hogy a férjed keres melót, vagy marha kényelmesen el van otthon. Mert utóbbi esetben nálam gyorsan elfogyna a türelem.
2012. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 intrepid ***** válasza:
29%
Rongáljad csak az idegrendszerét neki, nincs elég baja, tegyél rá te is egy-két lapáttal. Gondolod, hogy neki jó ez az állapot?
2012. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont. A hozzáállásától függ.
2012. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Valamilyen munkát biztosan találna, ha akarna, ilyen helyzetben nem kellene ragaszkodni,ahhoz amit végeztünk.
2012. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem egészen értheö, hogy mi a gondod.


Az, hogy a férjed nem dolgozik és a te fizetésed nem elég, vagy hogy neked kell befizetni a számlákat, és nem a férjed intézi el helyetted.


Ha a férjed keres munkát, de nem talál, akkor az nem az ö hibája, ilyen esetben minden tisztességes nö a férje mellé állna, és természetesen türelmes lenne vele.


Ha viszont nem is keres munkát, akkor küldd el munkat keresni, és világosan mondd meg neki, hogy neki is van felelösége.

2012. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Akkor nem a számlákat fogod befizetni, hanem a gyerekednek a kajáját.


Most te vagy a kenyérkereső, neked kellett átvenned a szerepét.És? kutya kötelességed. A gyerekeid apja, és gondolom ezerrel keresi a melót, ugyanis egy férfi sem érzi jól a bőrébe magát, ha nem ő a családfenntartó.


Most viszont átérzed, hogy mennyire nem könnyű családfenntartónak lenned, és a felelősség mennyire nem elhanyagolható.

Ahelyett, hogy itt stresszelsz, erősítsd a férjedet és segíts be neki az álláskeresésbe.


Ismered a mondást: jóban-rosszban. Most rossz van nálatok-most kell helytállnod. Itt a bizonyításod időszaka.

2012. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Arra meg külön figyelj, hogy ilyenkor alapjáraton depisek lesznek a pasik, tehát nem szabad engedned, hogy "besüppedjen".
2012. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Én nő vagyok 5 éve éltünk együtt amikor munkanélküli lettem,hamar megunta a vőlegényem,és közölte,hogy hááát,jobb lenne talán,ha visszaköltöznél Anyádhoz..Pedig kerestem munkát,nem az volt,hogy örülök,hogy itthon vakarhatom.Amikor még volt pénzem akkor bezzeg jó voltam,csak arra kellettem,hogy legyen aki fizeti a rezsi meg a kaja felét?Nekem ez nagyon szarul esett...
2012. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Az óvodában szólj, és lehet, hogy áttesznek teljesen ingyenes étkezésre!
2012. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

9


Nem teszik át, attól mert egy munkanélküli van a családban.

2012. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!