Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 hetes terhes vagyok és a...

13 hetes terhes vagyok és a párom el akar hagyni, mert összekaptunk egy apróságon. Nagyon szeretem és tudom, hogy ő is ugyanígy érez. Mit tegyek, hogy ne hagyjon el?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

Ha tényleg így van, ahogy írtad, hamar vissza fog jönni.

A terhesség alatt a nők szeszélyesebbek, és azért gondolom előfordul, hogy pizkálódsz, nem is tudatosan. Ezt nagyon kevés férfi bírja cérnával, te csak annyit tehetsz, hogy jó sokat dumcsizol a bnőiddel, hagyod a párodat élni, haverokkal mászkálni, és nagyon erősen kontrollálod az érzelmeidet, nem kötsz bele minden apóság miatt, pl hogy miért nem tette a zoknit a szennyestartóba, vagy miért nem képes elmosogatni...

2009. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Neki gondolom ez nem apróság ha elakar hagyni. Ha azért hagy el mert már nem szeret nem akar többet, akkor tök felesleges bármit is tenned, föképp a gyerek miatt ne akard hogy maradjon annak csak a gyerek inná meg a levét. Ha viszont ö is szeret még csak ez az apróság neki nem apróság, akkor gondolkodj el mit kellene máskét tenned. ha megtudsz változni, eleget tudsz tenni neki akkor próbáld meg.
2009. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, de nekem az a mottóm : "Aki menni akar, annak segíteni kell pakolni!" :]


Szóval : keresd elő neki a legnagyobb bőröndöt és szépen tedd bele a cuccait!


Aki képes elhagyni a várandós párját egy apróság miatt, az arra sem érdemes, hogy köpj utána...

2009. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, min vezstetek össze, de azért szedje már össze magát egy férfi annyira, hogy ne hagyja ott a terhes párját. A jövőben mi lesz így?
2009. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

-Őszintén gondold végig, ki "sárosabb" a veszekedést illetően, és ha te, akkor kérj tőle elnézést.


-Ha ő, akkor azért békülékenyen mondd el neki, hogy amíg a hormonok dúlnak benned, addig érzékenyebb, sokkal hullámzóbb kedélyállapotú leszel, vegye ezt figyelembe nálad.


-Különben is, nem mi, hanem te ismered, és ha szeretitek egymást, akkor úgyis tudod, mivel lehet kibékíteni!

2009. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha a párod valóban szeretne téged,akkor nem akarna elhagyni.

Sőt,elzavarni sem tudnád.

Az lehet,hogy te nagyon szereted őt,de vajon ez kölcsönös tényleg?Ha elhagy akkor tuti nem.Én nem könyörögnék senkinek,aki menni akar,azt tényleg hagyni kell menni.

A baba dologban meg eléggé felelőtlenek voltatok már ne is haragudj.Mióta éltek együtt?

2009. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

egy apróság miatt nem szokták otthagyni egymást az emberek.Ennek azért előzményei is voltak, gyanítom volt már probléma a kapcsolatotokban. Nyitott szemmel kell élni nem csukottal és csak a pofonra felkelni.

Ha minden különösebb ok nélkül hagy ott párod, akkor lehet hogy van valaki harmadik a képben, de ennek is kellett hogy legyen valami előjele, egy boldog kapcsolatban nem keresünk harmadik felet.

És még azt nem értem, hogyha eleve problémás volt a kapcsolatotok, miért vállaltátok a babát?

Most a vakságodnak fogod sajnos inni a levét, de a tanulópénzt mindenki megfizeti.

Amúgy ha párodban van egy kis becsület, legalább tisztességes szülője lesz a gyereknek és segít neked nevelni és anyagiakban is.

27/N

2009. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Ha szeret úgy se hagy el csak a szája jár ha meg nem akkor hiába könyörögsz neki úgy is elhagy. Nem szabad megaláznod magadat. Soha! Én is szerettem a mindjárt férjemet de nem alázkodnék meg neki. Mondd meg hogy szereted és ennyi. De nehogy már könyörögni kezdj. Milyen világba élsz.
2009. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez a férfi nem szeret téged, ha szeretne egy apróságért nem hagyna el téged, főként nem mikor a gyermekét hordod a szíve alatt.
2009. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Talán ő is ezt várja...hogy könyörögj..vagy benne is dúlnak a hormonok és érzékenyebb a kelleténél,a TUDATTÓL,hogy apa lesz.Akarta ő is ezt a babát? Vagy csak jött? Biztos szeret? Mert akkor lenyugszik és marad.Egy biztos,én terhesen nem könyörögnék..-egyébként sem,de terhesen főleg nem.
2009. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!