Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel összekaptunk, a...

A férjemmel összekaptunk, a gyerkőc kibirhatatlan, a tanulás nem megy. Szörnyű napom van. Másnak is össze szoktak jönni a dolgok?

Figyelt kérdés
NAgyo kivagyok. Ugy érzem semmi sem sikerül nekem. Egyetemre járok, ez a vizsgaidőszak borzalmas volt, pénteken lenne az utolso vizsgám, de nem tudok elmenni, igy 3 vizsgám nincs meg. :( A férjemmel jol összekaptunk egy kis hülyeségen. Dolgozom, de kiderült, hogy nem tudnak kifizetni, csak augusztusban, ezért lehet hogy ugrik a nyaralásunk. A gyerköccel nem tudok mit kezdeni ilyen esőben. :((((( VAn valami ötletetetk hogy éljem tul az elkövetkezendő napokat? Tiszta lelkiismaratfurdalásom van, hogy az egyetemen sem tudtam helyt állni. meg sehol... És még lefogynom sem sikerül egy dekát sem.. :(
2010. jún. 22. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

1 eső ide vagy oda, ha nem zuhog nagyon menj el futni

2 szombaton meg fodrászhoz vagy kozmetikushoz, a kölyök nélkül

2010. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem 1 óra alatt tönkrement a magánéletem, teljesen összetörtem.
2010. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Menj el vásárolni egyet... Sokat segít, legalább lenyugszol. Vagy ha van időd nézz meg egy filmet, vagy ha nem más egy epizódot valamelyik vicces sorozatból.
2010. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nem sok ez egy kicsit, amit bevállaltál? Vállalj kevesebbet és akkor nem vallasz kudarcot mindenben, mert alaposabban lesz időd a többire. Egyetem, meló, gyerek... Ez elég kemény. Képzeld, én 4 éve nem voltam nyaralni, meg sokan még meg sem tehetik egyáltalán, még gondolni se gondolnak a nyaralásra, ha így fogod fel, hogy ha el tudtok menni, az nagyon jó, akkor nem leszel ilyen rossz passzban. Mellesleg engem évek óta így fizetnek ki, meg a páromat is, sajnos ilyen világot élünk, ezzel kell kezdeni valamit. Inkább a gyerekeddel törődjél, az egyetemet meg majd végzed, ahogy tudod, ha már gyerekünk van, nem az egyetem az elsődleges, azzal a gyerek előtt kéne foglalkozni. Valószínűleg azért kaptok össze a férjeddel, mert minden a nyakatokba zúdul egyszerre és baromira nincsen egymásra időtök. Tegyél fontossági sorrendet.
2010. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen napok az ember életében. :((

A rossz idő rátesz egy lapáttal, attól alapból rossz kedvem van mindig.


Egyetemen ne rágódj, majd megcsinálod jövöre a vizsgákat, nem olyan nagy baj. :) Nem a Te hibád hogy nem tudsz elmenni.


A férjeddel meg békülj ki, legalább az otthoni a dolgok legyenek rendben. Egy ölelés csodákat tud tenni.


A gyereket meg passzold le kicsit, menjen el barátjához, vagy nagymamához.


Aztán ülj le otthon igyál meg 2 pohár bort, máris jobb kedved lesz :P

2010. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok és másfél éves a kislányom. Én is vásárláson gondolkodtam. Ráadásul homokzsákoltunk, mert ugy zuhogott,hogy majdnem elöntötte a házunkat a viz.
2010. jún. 22. 14:50
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem felelőtlenség volt vállalni ilyen fiatalon gyereket egyetem mellett. Néz meg a többi 25 éves egyetemistát. Buliznak, szórakoznak, élvezik a fiatalságot és nem borulnak ki, mert összejöttek a dolgok.
2010. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Még sosem voltunk sehol a férjemmel (nászúton sem, még moziben sem!, a házra gyüjtöttünk), most mennénk először 4 napra,ezért vagyok csalódott.

Az osztálytársaim is rátettek egy lapáttal, hogy miért vagyok képtelen megcsinálni azt a pénteki vizsgát. Dehát nem megy... 3 nap alatt meg már nem is fog..

2010. jún. 22. 14:53
 10/16 A kérdező kommentje:
SOha többet nem lehet gyerekem. Nem tudom te mit választottál volna, ha odaáll a doki eléd és azt mondja, hogy vagy megtartod vagy nem lehet többet. Igy otthagytam az orvosit és lett gyerekem. Gyerek nélkül mit ért az élet?! Mostmár tuti nem lesz mégegy, mert még a méhem is kivették.
2010. jún. 22. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!