Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom régebben törölte magát...

Párom régebben törölte magát az iwiw rendszeréböl egy volt nő miatt. Összekaptunk akkor rajta, mert írogatott neki a nő. Folytatás alól. ?

Figyelt kérdés

A minap újra regisztrált és minden jó volt, eddig. Ma ugyanis azt vettem észre, hogy írt egy hozzászólást a nő egyik képéhez, hogy milyen jó is volt az a nap stb. Aztán számonkértem, és mondta, hogy szándékosan keresett rá a nő kislányára, majd azon keresztül őrá. És a kép egy közös kiruccanáson készült. Kiakatam! Ti hogyan reagálnátok le?


Hozzáteszem 8 hetes babás vagyok,és terveztük.


2010. febr. 22. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én is kiakadtam volna, főleg azért, mert tisztában van vele, hogy ez neked érzékeny pont, mivel már volt ebből veszekedés
2010. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
IWIWes helyezetek ismerős... Nem egy ember életébe "gázolt bele" már az iwiw.
2010. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Megfojtod.
2010. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mikori volt az a közös kiruccanás? kiakadnék, veszekednék, talán még el is költöznék - de tuti neki állna feljebb...nehéz okosnak lenni, de h ne nyeld le szó nélkül, az biztos!
2010. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Miért fojtom meg?

talán bűn az ha babát várok és kiakadok ezen?Mégis hogy gondolja ezt?

És ha én a volt pasijaimnak írogatnék???Biztos az is helyes lenne.

2010. febr. 22. 22:14
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon féltéken vagy szerintem.Amúgy az iwiw csak annak az életébe gázol bele,aki hagyja!
2010. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mikor volt,régen 2 éva kb.de hát mégis....

Hát mondtam neki h gusztustalan.

2010. febr. 22. 22:15
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen,tudom féltékeny tipus vagyok.De ezt hogy nyeljem le?

Föleg h itt van a baba amit nagyon szeretünk volna,erre meg írogat a volt csajának.

2010. febr. 22. 22:16
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Hereld ki!!!
2010. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor megbízol benne vagy nem? Ez a kérdés, ha nem akkor a terhesség miat a hormonok még rátesznek egy lapáttal és spekulálsz, ha meg igen akkor nem értem mi a kérdés...Csak saját magadat aggasztod a hülységekkel...
2010. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!