Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 hetes terhes vagyok és a...

13 hetes terhes vagyok és a párom el akar hagyni, mert összekaptunk egy apróságon. Nagyon szeretem és tudom, hogy ő is ugyanígy érez. Mit tegyek, hogy ne hagyjon el?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 14:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Szabad tudni mi az az apróság? Ha tényleg ilyen hogy nem rakja bele pl. a szennyesbe a cuccait vagy más akkor ilyenen kár veszekedni!
2009. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

jó de olyanért nem is hagyunk el valakit kedves előző, főleg ha terhes nem?

Van itt komolyabb probléma is amit a kérdező eddig nem óhajtott észrevenni és csak most kapott észbe, szerintem...

2009. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz hogy nem hagyunk el valakit ilyen miatt csak ebből nem igazán lehet érteni mi az oka ennek amiért elakarja hagyni . Én Így ezért nem tudtam tanácsot adni,remélem azért többet megtudhatunk majd .
2009. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Három dolog segíthet:

- Leültök, megbeszélitek, lehetőleg minél higgadtabban, hiszen már egy apróság élete is függ a TI döntéseitektől. Gyakorlatilag rajtatok áll vagy bukik, hogy egész vagy "csonka" családban nő fel! Valakinek engednie kell a 21-ből, ha valóban egy apróság, akkor neki, ha nem, akkor neked.


- Felkerestek egy párkapcsolati terapeutát, akinek a segítségével próbáljátok megoldani a problémát. Nem biztos, hogy olcsó, de a gyerek megér ennyit.


- Kalap, kabát! Hagyod a párod, hadd menjen! Úgyis visszajön, ha szeret, nem kell könyörögnöd, nem kell megalázkodnod! Nőből vagy, anya leszel, jár a méltóság, a tisztelet!

2009. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Apróságért nem pakol el valaki a másiktól. Pláne nem a gyerekétől meg a párjától. VAlami kibékíthetetlen ellentétet fogott rá szerintem erre. Tenned nem kell semmit , hogy ne hagyjon el, mert ha akar úgyis elmegy. Viszont magyarázathoz jogod van. Mielőtt elpakol öntsetek tiszta vizet a pohárba.
2009. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy megkérdezem, de mi volt az az apróság ami miatt képes lenne otthagyni egy terhes nőt???
2009. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kiírása óta 1 hét telt el. Történt azóta valami?
2009. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy kis kioktatás veszekedés esetére. Hátha veszed valami hasznát.


[link]

2009. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kiderült,hogy nem azért hagyott el amin összevesztünk,hanem azért,mert a nővérének nem tetszik,hogy neki hamarabb lesz gyereke és kitalált egy történetet,és a párom inkább a nővérének hitt.
2009. szept. 2. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!