Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összekaptunk a férjemmel. Ő...

Összekaptunk a férjemmel. Ő most lelépett, már 1 órája itthonról. Tényleg kicsit durva lehettem?

Figyelt kérdés

A gyereknevelésen összezördültnk, mert sosem csinál semmit a gyerekkel kapcsolatosan és elegem lett. Azt mondtam, mi lenne velük nélkülem, mert a kicsi körmét sem tudja levágni. Erre ő, persze tudom, hogy egy nagy szar vagyok, semmire se vagyok jó és le is lépett itthonról, nem érdekelte, hogy a kicsinek nem ad jóéjt puszit és el sem köszönt tőle, hiába kiabálta, hogy apa. Nem veszekedtünk, csak egy megjegyzést tettem, lehet rosszul csináltam. Viszont már kicsit belefáradtam a 2 év alatt abba, hogy még fordászhoz sem tudok elmenni csak a gyerekkel megyek mindenhová, holott apuka sokat van itthon, nem dolgozik minden nap. Mindent én csinálok, kelek reggel, mikor a kicsi, és kezdődik a napi rutin, apuka meg alszik 9-ig, addigra anyuka már főz és a gyereket lerendezte. Mire eltelik a délelőtt, jön az altatás, apuka is alszik a kicsivel, anyuka meg robotól tovább. Majd felkel a kicsi, apuka alszik még délután 5-ig. Anyuka játszik törődik a gyerekkel és ellátja egész nap. Apuka néha leül mellé, max 10 percre, de akkor is inkább csak nyúzza. Elvinni nem viszi sehová, mert a kicsi nem megy vele, csak, ha én is megyek, mivel nincs hozzászokva, hogy apuka csinál vele programot, anyuka van vele mindig. Félre ne értsetek imádom a kicsikémet, csak nnéha felszabadulnék. szeretnék 1-2 órát nélküle lenni, ami szokatlan lesz, de jól esne. És apuka ezzel nem törődik, annyit mondd, ugyan mit akarsz már csinálni. Mert ő miket csinál? Éli a saját életét tovább, a gyerek nem befolyásol semmit sem, mindenre van ideje, ha valamit szeretne, csinálja, én meg sosem!! Ezért akadtam szerintem ki, mert ma is nyugodtan tévézgetett én meg roboltam. És este már elegem lett.

Bunkó voltam?


2010. ápr. 19. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem voltál bunkó, csak elmondtad, hogy neked is kellene egy kis szabadság, ami így lenne normális. Csak le kellene ülnötök ezt higgadtan megbeszélni, mert azért nem csak ANYA vagy, hanem feleség, és nő is!!! Néha ki kell mozdulni gyerek nélkül! És ez még nem azt jelenti, hogy rossz szülő az ember, vagy hogy nem szereti a gyerekét! Én igazat adok neked! Remélem megoldódnak a gondjaitok!
2010. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Veszekedés elleni pirulát mindenkinek!!!

[link]

2010. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. A pirula lehet kellene néha, nyugodtabb lenne az életünk. :D
2010. ápr. 19. 22:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális dolog, amit kérnél tőle. Ha az ember megállás nélkül egyfolytában robotolna, 1 hónap utá holtan esne össze. Kell néha egy kis kikapcsolódás, egy óra csacsogás a barátnőkkel, elmenni moziba, kényelmes tempóban kevd szerint vásárolgatni... Ezek a dolgok hozzájárulnak ahhoz, hogy az ember egészságes legyen. A házimunka nem könnyű, a gyereknevelés megint agyon fárasztó. Nem csoda, hogy nem bírod pár óra szünet nélkül egyedül az egészet.

Nem értem a férjedet, hogy nézheti el. De azt sem értem, hogy nem érez vonzódást aziránt, hogy leüljön játszani a gyerekkel, vagy babusgassa csak úgy...

2010. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
nem voltál bunkó de egy férjnek nem csak a gyereke annyára van szüksége, hanem a feleségére is =) Mindenhol azt írod így nem foglalkozik a gyerekkel úgy nem foglalkozik a gyerekkel. És ti egymással? Közös programok KETTESBEN mikor voltak utóljára?
2010. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És ezt hogyan értessem meg vele?? MErt bárhogy mondom, akár szépen, akár máshogy nem ért meg. Biztos fickózni akarok menni! Hát nem normális, lehet ő csajozna, ezért mondja ezt. Mert egy kis dumcsi néhai barátnőimmel jól esne, de már nem is tudom mikor beszéltem velk utoljára személyesen, mert telefonon néha-néha, de hogy talizzunk...

Igen én sem értem, hogy nem vágyik a kicsire, hisz én imádom minden egyes pillanatot vele, olyan kis tünemény.

2010. ápr. 19. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Párod hazaért már?

Mit mondott hová ment vagy hol volt eddig?

Melyikőtök hívta fel hamarabb a másikat?

Máskor ilyen nem fordult elő?

2010. ápr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért nem kattintasz rá arra a pirulára? Jó, vicces de hasznos kis olvasmányok vannak ott.
2010. ápr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én enm értem az ilyen hölgyeket, már bocsika.

Felöltözöl szépen és közlöd, hogy elmész. Aztán becsukod az ajtót magad mögött. És majd visszajössz 1-2 óra múlva, ha kávéztál egyet, vagy fodrász után.

Ha otthon van, akkor ellennének egy 2 éve sgyerekkel, ne aggódj.

Persze hogy nem vállal semmit a gyerekkel, mivel SOSE volt még kettesben a saját gyerekével... Hát tessék őket kettesben hagyni. Hidd el, mindketten életben lesznek, mikor hazaérsz.

A "mit akarsz csinálni2 kérdésekkel meg ne foglalkozz, mondd meg, hogy hová mész és menj. Fodrász, kozmetikus, barátnő. Ha te szép, csinos leszel és kipihent, akkor hidd el, hogy tudni fogja a párod, hogy megérte vigyázni a gyerekre! Vele is kedvesebb leszel ugyanis az este majd :-)

Sose értettem, miért kell engedélyt kérni, hogy elmenjenek otthonról a nők és a gyereket a párjukra hagyják...

2010. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az utolsónak teljesen igaza van. Ezt kell tennem. Meg is teszem. :)

Viszont nem mondta hová ment, és kb 1,5-2 órát volt oda valamerre. Azóta is duzzog és azt mondogatja, hogy ő mekkora sz@r alak, szerintem. Nevetséges. Még megbeszélni se lehet vele semmit, mert egyből besértődik, mint most is. Hiába mondom, hogy én nem ezt mondtam, hanem azt, hogy nem tudja még a körmét se levágni, ebből ő általánosított mindenre és váltott a sz@rra.

Most már hihetetlen, de felkelt, ami ritka, ha itthon van és persze el is húzott valahova, nagy sértetten.

Annyira unom én ezt.

2010. ápr. 20. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!